"BrzydUla". Pshemko nie pojawi się w kontynuacji?! Co z nim będzie?

Do tej pory nie został potwierdzony udział Jacka Braciaka w kontynuacji "BrzydUli"! Czy to znaczy, że w nowych odcinkach zabraknie Pshemko? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"BrzydUla 2" bez Pshemko?

Nowa "BrzydUla" coraz bliżej! Powoli poznajemy coraz to nowsze fakty na temat kontynuacji hitu TVN, ale jest jeszcze kilka kwestii, które trzymane są w tajemnicy...

Ula i Marek nie będą razem?! Dobrzański wróci do starych nawyków?Zobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Do tej pory zapewniano, że cała "stara" obsada wróci w nowych odcinkach. W oficjalnych komunikatach dowiadujemy się, że znów zobaczymy takich aktorów jak: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak, Wacław Warchoł. Pojawią się też aktorzy, którzy grali trochę mniej istotne role, np. ochroniarz Władek (Michał Gadomski) czy recepcjonista Ania (Monika Fronczek).

Niestety do tej pory nic nie wiadomo o Pshemko (Jacek Braciak)! Ekscentryczny projektant był bardzo lubiany przez widzów i fani nie wyobrażają sobie, że miałoby go zabraknąć, ale mimo to nadal nie potwierdzono obecności Jacka Braciaka w nowych odcinkach. Co stanie się z Pshemko, a właściwie z Wieńczysławem Wyciorem? Czas pokaże!

Drugi sezon mógł nie powstać! Kolumbijczycy zrobili dla Polski wyjątek. Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ann (gość)

    Pan Braciak był rewelacyjny w tej roli,szkoda jeśli znowu nie zagra.Jego filmowy syn również świetnie zagral

    25.06.2020 21:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×