"BrzydUla". Sebastiana dopadnie kryzys wieku średniego! Co go czeka?

W nowych odcinkach "BrzydUli" dowiemy się, że Sebastian niewiele się zmienił. Niestety przez to dopadnie go kryzys wieku średniego! Co dokładnie go czeka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Sebastian (Łukasz Garlicki) to najlepszy przyjaciel Marka (Filip Bobek), który uwielbiał towarzystwo kobiet i często pomagał Dobrzańskiemu ukryć przed Pauliną (Maja Hirsch) jego zdrady. Był też dyrektorem HR-u, ale dał się poznać jako niezły leń! Mimo to w nowych odcinkach "BrzydUli" nadal będzie pracował w "Febo&Dobrzański".

Nowa "brzydula" w serialu! Kuzynka Maćka, Bożena, narobi kłopotów w "Febo&Dobrzański"?Zobacz więcej

Wszystko oczywiście dzięki przyjaźni z prezesem! Niestety szybko wyjdzie na jaw, że Sebastian niewiele się zmienił - mimo upływu lat wciąż jest kobieciarzem uwielbiającym imprezy. Ale już w pierwszym odcinku "BrzydUli" Olszański zdecyduje się zmienić swój tryb życia! Wszystko dlatego że dopadnie go kryzys wieku średniego. Wciąż będzie myślał o starzeniu i przemijaniu, więc będzie chciał zrobić wszystko, by zachować młodość. Zacznie więc uprawiać jogging i przejdzie na weganizm. Czy przestanie też podrywać wszystkie kobiety? Co z Violą (Małgorzata Socha)? Czas pokaże!

Ula na zdjęciu z dziećmi! Co z Markiem? Będzie jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ad12 (gość)

    Ten nowy serial czuje że będzie nieudany niestety :(

    07.08.2020 22:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×