"BrzydUla". To już pewne! Pshemko nie pojawi się w kontynuacji! Kto go zastąpi?

Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze plotki - Jacek Braciak nie pojawi się w nowych odcinkach "BrzydUli"! Okazuje się, że Pshemko zastąpi dwójka nowych projektantów.... Co o nich wiadomo? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Nowi projektanci w "BrzydUli"

Od jakiegoś czasu wiemy, że w nowych odcinkach "BrzydUli" zobaczymy prawie całą dawną obsadę. Do tej pory nie wiadomo było, czy w kontynuacji pojawi się Pshemko (Jacek Braciak) - ekscentryczny projektant, który wspólnie z Violettą (Małgorzata Socha) byli ulubieńcami widzów.

Nowa "brzydula" w serialu! Kuzynka Maćka, Bożena, narobi kłopotów w "Febo&Dobrzański"?Zobacz więcej

Teraz już znamy prawdę - Jacek Braciak nie zagra w nowych odcinkach! Powód? Podobno obecnie aktor skupia się na innych projektach. Jednak w Domu Mody "Febo&Dobrzański" musi być projektant, więc w nowych odcinkach zobaczymy w tej roli... aż dwóch aktorów! Teraz to Miro (w tej roli Rafał Mohr) i Sławo (w tej roli Piotr Rogucki) przejmą obowiązki Pshemko.

Obaj będą się od siebie bardzo różnić. Pierwszy z nich jest bardzo spokojny i lubi stonowane kolory. Drugi to choleryk, który uwielbia kolory i wszystko, co się świeci. Jak poradzą sobie w firmie Marka (Filip Bobek)? Widzowie ich polubią? Przekonamy się oglądając nowe odcinki "BrzydUli"!

Ula na zdjęciu z dziećmi! Co z Markiem? Będzie jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×