BrzydUla

"BrzydUla 2" FINAŁ. Julia Kamińska opowiedziała o ostatnich odcinkach serialu. Dlaczego scenarzyści poprowadzili wątki na przekór oczekiwaniom fanów?

To już koniec. Serial "BrzydUla 2" przechodzi do historii. Jakiś czas temu mieliśmy okazję porozmawiać z Julią Kamińską, która nie tylko gra główną rolę w serialu, ale jest także jedną z jego autorek. Julia Kamińska opowiedziała nam o ostatnich odcinkach "BrzydUli 2" i o tym, dlaczego autorzy scenariuszy poprowadzili wątki na przekór oczekiwaniom fanów!

26.05.2022BrzydUla

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

"Przyjaciółki". Katarzyna Ankudowicz w szczerym wyznaniu po stracie ciąży. "Usłyszałam: zrobisz sobie następne"

Katarzyna Ankudowicz jakiś czas temu doświadczyła ogromnej tragedii, jaką była strata ciąży. Aktorka postanowiła pierwszy raz od ogłoszenia smutnej wieści zabrać głos w tej sprawie. W wywiadzie z cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim", opowiedziała o tym bolesnym doświadczeniu. Teraz Katarzyna Ankudowicz próbuje się oswoić z tragedią, jaka ją spotkała.

26.04.2022Przyjaciółki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×