"Burza uczuć" sezon 9. Nowe odcinki niemieckiej telenoweli w Romance TV! Kiedy premiera? [DUŻO ZDJĘĆ]

Wyjątkowe historie toczące się wokół pięciogwiazdkowego hotelu Fürstenhof niezmiennie cieszą się powodzeniem i wciąż przyciągają przed telewizory miliony widzów. W dziewiątym sezonie emitowanego w ponad 20 krajach serialu „Burza uczuć” pojawia się nowa kobieca postać – Pauline oraz Leonard, syn kolejnego właściciela hotelu. Losy bohaterów serialu będzie można śledzić w Romance TV już od 7 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 (powtórki: godz. 16:15 i 23:50).

Multimedia

"BURZA UCZUĆ" SEZON 9 - NOWE ODCINKI OD PONIEDZIAŁKU, 7 STYCZNIA, O GODZINIE 10:30 NA ANTENIE ROMANCE TV

"BURZA UCZUĆ" - NOWE ODCINKI

Tuż po Nowym Roku, 7 stycznia Romance TV zaczyna emisję 9 sezonu „Burzy uczuć”. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali, w tym jedyny europejski, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających serialowych produkcji w Europie. Emisja poprzednich sezonów dawała stacji zasięg ponad 100 tys. RCH. Namiętności, intrygi, walka o prawdziwą miłość i nowi bohaterowie – to wszystko czeka na widzów w premierowych odcinkach, które emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 10:30, a także o 16:15 oraz 23:50.

"BURZA UCZUĆ" - NOWI BOHATEROWIE

Na bohaterów nowego sezonu „Burzy uczuć” na drodze do upragnionego szczęścia czeka wiele przeciwności losu i tajemnic z przeszłości. Czy pomimo tego prawdziwa miłość zwycięży? Co widzowie zobaczą w premierowych odcinkach?

Chyłka w ciężkim stanie po operacji! Zordan sam poprowadzi śledztwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Pauline przybywa do hotelu Fürstenhof razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, Coco Conradi (Mirjam Heimann), która stara się o stanowisko kierowniczki hotelowej restauracji. Ostatecznie dziewczyna zostaje zatrudniona jako cukiernik. Nowym właścicielem hotelu jest Friedrich Stahl (Dietrich Adam), który stanowisko dyrektora powierzył swojemu synowi Leonardowi. Pauline zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Leonard zachowuje się jednak profesjonalnie i unika spoufaleń z personelem, mimo, że sam jest nią zauroczony.

Mężczyzna nie ma pojęcia, że Pauline jest ostatnią potomkinią zubożałej rodziny szlacheckiej von Weyersbrunn i tym samym prawnuczką człowieka, który zbudował zamek, w którym obecnie znajduje się hotel Fürstenhof. Wiele czasu upłynie, zanim młodzi znajdą drogę do swych serc. Największą przeszkodą dla pary okaże się żądna władzy intrygantka Patrizia Dietrich, nowa specjalistka od PR i rezydentka hotelu Fürstenhof. Kobieta jest zdolna zrobić wszystko, posunąć się do najgorszych czynów, by zaszkodzić Pauline. Powód? Też jest zakochana w Leonardzie!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×