"Być jak Mike Tyson" - serial dokumentalny już w lipcu na kanale FightKlub! [ZWIASTUN]

Już 18 lipca swoją premierę będzie miał serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson". Emisja w każdą środę i piątek o godz. 22 na kanale FightKlub i FightKlub HD.

Multimedia

Mike Tyson to jedna z największych legend boksu, najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej, genialny pięściarz, który słynął z szalonych zachowań. Przez media nazywany był „Żelaznym Mikiem” oraz „Najniebezpieczniejszym człowiekiem na planecie”. A jaki jest naprawdę?

Sam zainteresowany opowiada o swoim życiu i karierze w wyjątkowym serialu dokumentalnym „Być jak Mike Tyson”. Premiera w Polsce wyłącznie na antenie kanału FightKlub i FightKlub HD. Emisja od 18 lipca, w środy i piątki o godzinie 22:00.

Miłośnicy boksu pamiętają Mika Tyson jako okrutnego i bezlitosnego boksera, z zimnym, stalowym spojrzeniem, który rządził światem boksu podczas jego „przerażającego” panowania jako niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej w latach 80-tych. W serialu dokumentalnym „Być jak Mike Tyson” zobaczymy jego „łagodniejszą” twarz. Jak sam mówi główny bohater w pierwszym odcinku serii „Ludzie muszą zrozumieć, że „Żelaznego Mika" już nie ma a ja robię teraz coś zupełnie innego.”

Serial skupia się na życiu z dala od boksu, ukazują kulisy prywatnego i zawodowego życia Tysona. W kolejnych 6 odcinkach dokumentu będziemy śledzić losy głównego bohatera między innymi z trasy z własnym one-man show po 36 amerykańskich miastach, podczas wizyty na Brooklynie, spotkania z byłym rywalem Evanderem Holyfieldem oraz Muhammadem Ali, czy też w trakcie codziennych, domowych obowiązków. Serial daje fanom boksu i nie tylko, wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

Serial nominowany był do nagrody Sport Emmy.

Zobacz zwiastun serialu!

FILM https//youtu.be/ouHfHxt0sLA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×