Były menadżer Dody zajmuje się Piotrem "Pikejem" Kukulskim

Paweł Pyziński - były menadżer Dody - współpracuje obecnie z Piotrem "Pikejem" Kukulskim.

Multimedia

W wywiadzie dla serwisu Plotek.pl Paweł Pyziński opowiedział o współpracy z Piotrem "Pikejem" Kukulskim. CZYTAJ TAKŻE: PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI BĘDZIE PROJEKTANTEM PIOTR KUKULSKI: WOJNAROWSKA NIE JEST MOJĄ DZIEWCZYNĄ!

- To ja zaproponowałem Piotrowi współpracę - opowiedział Plotkowi Pyziński. - Mało osób wie o tym, jaką Piotr ma przeszłość muzyczną. Kto na przykład wie o tym, że jest on jednym z rzadszych tenorów oraz że gra na instrumentach klawiszowych? Poza tym wie, jakie w przeszłości popełnił błędy i uczy się ich unikać - zapewnił nowy menadżer Kukulskiego.

Pyziński zdradził również, w jakim kierunku będzie szedł rozwój muzyczny jego nowego podopiecznego. - To będzie zaskoczenie. Pójdziemy w pop z elementami hip-hopu. W ciągu półtora miesiąca wydamy nowy singiel, może nawet wcześniej. Chcemy to połączyć z teledyskiem, do którego już trwają przymiarki - dodał.

CZYTAJ TAKŻE: PIKEJ: CHCĘ BYĆ NUMEREM JEDEN NA ŚWIECIE I NIE BOJĘ SIĘ O TYM MÓWIĆ PIKEJ CHCE ZASIĄŚĆ W JURY "MUST BE THE MUSIC" ZAMIAST ŁOZA!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×