"Cafe Futbol". Mateusz Borek po 20 latach odchodzi z Polsatu! Zwolniony dziennikarz skupi się na działalności w internecie?

Mateusz Borek, jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych, odchodzi z Polsatu! Przez 20 lat prowadził tam programy i komentował wydarzenia sportowe. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Mateusz Borek to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i komentatorów w Polsce, specjalizujący się przede wszystkim w piłce nożnej. Od 20 lat był związany z telewizją Polsat, lecz teraz jego przygodą z tą stacją dobiega końca.

TVP o zamieszaniu wokół składu jury: Udział pani Margaret nie był planowanyZobacz więcej

W trakcie internetowego programu "Kanał Sportowy" Borek poinformował, że został zwolniony z Polsatu. Zaznaczył, że wypowiedzenie zostało mu przesłane drogą pocztową. - Potwierdziłem, że podpisuję się pod tym zwolnieniem z pracy, natomiast generalnie mam trochę inną optykę na sposób zwolnienia. Jeśli ktoś uznaje, że to jest fair, że tak to powinno wyglądać, to jest to jego sprawa. Ja mam swoje zdanie na ten temat - przyznał.

Polski slasher z Julią Wieniawą jednak trafi do kin! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Mimo wszystko dziennikarz podziękował wszystkim swoim współpracownikom z Polsatu i stwierdził, że będzie dobrze wspominał swoją przygodę ze stacją. - Zawsze Polsat będę traktował jak swój dom, jestem wdzięczny za szansę, za zrealizowanie pasji, za wolność słowa i treści względem mojej osoby ze strony właściciela - mówił Borek. - Spotkałem tam wielu fajnych ludzi, pewnie też kilku niefajnych, którym może za bardzo zaufałem - dodawał.

Teraz dziennikarz całą swoją energię poświęci zapewne Kanałowi Sportowemu, który wraz z Michała Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim prowadzi na platformie YouTube. Już teraz ma on ponad 250 tys. subskrypcji, a ich najpopularniejsze filmiki mają już ponad milion wyświetleń.

Zobacz galerię

Sławomir Peszko - filmy Vegi znam i są w moim DNA:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×