"Cała prawda". Co zabiło Heatha Ledgera i inne zagadki świata show-biznesu!

Fascynująca seria o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Dlaczego zginął Gianni Versace, co było przyczyną śmierci Michaela Jacksona, dlaczego człowiek sukcesu, jakim był Heath Ledger, nie potrafił się cieszyć tym, co miał? Amerykański aktor filmowy i telewizyjny Hill Harper poprowadzi nas za kulisy życia wielkich artystów w cyklu "Cała prawda". Czego jeszcze o nich nie wiedzieliśmy?

Multimedia

"Cała prawda" - premierowe odcinki we wtorki o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Szokująca prawda o niewyjaśnionych zbrodniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć George'a Michaela czy ostatnie godziny Whitney Houston - program, który prowadzi amerykański aktor filmowy i telewizyjny Hill Harper, odpowiada na nurtujące nas do dzisiaj pytania.

We wtorek 15 stycznia poznamy całą prawdę o śmierci Michaela Jacksona, niekwestionowanego króla muzyki pop, którego odejście odbyło się w tajemniczych okolicznościach. Czy dla swojego otoczenia cenniejszy był po śmierci niż za życia?

Tydzień później - 22 stycznia - poznamy całą prawdę o śmierci Prince'a, jednego z najbardziej utalentowanych gwiazdorów w historii muzyki pop. Prince był jednym z najbardziej utalentowanych muzyków w historii muzyki pop. Gdy w kwietniu 2016 roku ciało gwiazdora znaleziono w jego posiadłości w stanie Minnesota, świat był w szoku. Co było przyczyną śmierci ikony muzyki popularnej? Jakie tajemnice artysta skrywał? Hill Harper ukazuje problemy, z którymi zmagał się muzyczny geniusz i próbuje odpowiedzieć na pytanie: dlaczego? W drugiej części programu poznamy prawdę o zabójstwie Gianniego Versace, projektanta do dziś uważanego za jedną z najbardziej wpływowych postaci świata mody. Co takiego zrobił Versace, że niemal obcy człowiek postanowił pozbawić go życia?

Heath Ledger dał się poznać dzięki roli Jokera w słynnym filmie o Batmanie "Mroczny rycerz". Gdy wydawało się, że kariera aktora właśnie nabrała rozpędu, światem wstrząsnęła informacja o jego śmierci. W styczniu 2008 roku w apartamencie na Manhattanie znaleziono ciało gwiazdora. Dlaczego ten człowiek sukcesu, ojciec i mąż, tak nagle zmarł? Jakie tajemnice skrywał przed światem? Jaka tragedia w życiu aktora nie pozwalała mu cieszyć się tym, co miał? Co łączyło go z jedną z bliźniaczek Olsen? Jak w każdym odcinku na te pytania spróbuje odpowiedzieć Hill Harper we wtorek 29 stycznia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×