Cała prawda o Karolaku!

Aktor nie przebierając w słowach wzniósł się ponad przechwałki i typowe dla gwiazd owijanie w bawełnę.

Multimedia

Karolak, który szczytową popularność zdobył dzięki roli Darka w serialu “39 i pół", już nie pierwszy raz udowodnił, że do roli serialowego “wiecznego chłopca" nadał się idealnie. Fani pokochali go za naturalny luz.

A widać Tomasz, mimo swoich 39 lat ciągle jest bardzo wyluzowany, nawet w życiu prywatnym. W rozmowie z “Twoim Stylem" aktor dał wyraźnie do zrozumienia, że magiczna, czasem dla mężczyzn “tragiczna" wręcz granica 40 lat, wcale nie wpłynie na jego stan ducha czy postępowania - nie będzie poważniał na siłę.

Tradycjonaliści pewnie pogroziliby mu placem, tyle przecież głosów, o tym, że powinien zalegalizować związek z Violą Kołakowską, matka swojej córki Lenki. Tyle, że sam Tomasz wielokrotnie podkreślał o przyjaźni, która łączy go z Violą.

Mało tego! Karolak brnie wbrew ogólnie przyjętym zasadom! Ciągle przecież jesteśmy zasypywani newsami dotyczącymi jego romansu z inną gwiazdą, aktorką Magdaleną Lamparską. Ale chyba najważniejsze jest to, że dobrze mu z tym stanem. Ba! Aktor sam potrafi wystawić sobie cenzurkę, która określa jego poczynania na każdej płaszczyźnie …

Wciąż popełniam błędy i w dodatku się na nich nie uczę - jestem głupi jak but. Nie mogę więc powiedzieć, że jestem pokorny. Myślę, że jestem zarozumiałym skurczybykiem.

Czy Karolak trochę nie przesadził? Z całą sympatią… chyba nie wystawilibyśmy mu, aż tak ostrej oceny.

Czytaj także: Zakochał się na zabój! Znów się awanturuje!? Lamparska i Karolak zamieszkali razem!

Komentarze

Skomentuj
  • Lucyna (gość)

    Łukasz ma lutke i mi grozi...żal!

    21.01.2010 00:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×