"Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego" od 29 października w Boomerangu!

Serial o przygodach znanej na całym świecie pary psotników - Toma i Jerry’ego. Tak jak w oryginalnej serii pełny pościgów, zasadzek i śmiechu!

Multimedia

W nowych odcinkach serialu nie zabraknie też sportu, science-fiction i technologii.

Żyć jak pies z kotem? Nie, żyć jak mysz z kotem! Sprytna mysz Jerry oraz nieporadny, ale sympatyczny kot Tom to duet, który od lat bawi pokolenia. Niekończące się gonitwy pomiędzy tytułowymi bohaterami oraz ich widowiskowe próby wzajemnego przechytrzenia to totalny chaos, który doprowadzi każdego do śmiechu. Gdy Tom wyrusza w pościg za małym Jerrym, w oczach ma menu z myszą jako daniem głównym. Na nieszczęście dla niego mysz nie zamierza poddać się bez walki…

Daj się porwać uroczej historii o dwójce, która nieustannie się ze sobą droczy, lecz tak naprawdę żyć bez siebie nie może.

PREMIERA: w poniedziałek 29 października o 10:10 EMISJA: od poniedziałku do piątku o 10:10

Czy pamiętacie głównych bohaterów serii?

TOM Wiecznie głodny antybohater filmu. Tom jest nadąsanym kotem o przylizanej sierści, który myśli tylko o jednym - jakie danie przyrządzić z Jerry’ego? Aby schwycić nieszczęsną mysz, nie zawaha się użyć żadnego fortelu. Cóż z tego, skoro zawsze kończy się to dla niego tak samo, czyli źle…

JERRY Bohater filmu niewielkiego wzrostu. Jerry, choć mały, zawsze okazuje się wystarczająco sprytny, aby odwrócić sytuację na swoją korzyść, gdy tylko zjawi się szukający kłopotów Tom. W duecie Tom i Jerry na pewno rządzi ten drugi.

SPIKE Spike, główny twardziel filmu, jest miejscowym buldogiem, który najbardziej lubi zaszyć się w swojej budzie i odprężyć się obgryzając wielką kość. Jest kumplem Jerry’ego. Gdy Tom zakłóci cenny spokój buldoga, Jerry zyskuje w Spike’u silne, umięśnione wsparcie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×