Cameron Diaz i Jason Segel obrazili fanów na premierze swojego filmu!

Wielbiciele Cameron Diaz i Jasona Segela mają pretensje do bohaterów „Sex taśmy”.

Multimedia

Jak zapewnia spora grupa osób obecnych na nowojorskiej premierze „Sex taśmy”, aktorzy grający główne role, byli bardzo nieprzyjemni w stosunku do fanów. Kiedy Cameron Diaz i Jason Segel stąpali po czerwonym dywanie, uśmiechali się i robili wrażenie zadowolonych ze spotkania z wielbicielami. Kiedy jednak zniknęli z pola widzenia aparatów i kamer, byli wobec nich aroganccy.

CZYTAJ TAKŻE: SEKSOWNA CAMERON DIAZ NA OKŁADCE MAGAZYNU "ESQUIRE" [WIDEO+ZDJĘCIA] SEKS I TANIEC TAJEMNICĄ URODY CAMERON DIAZ

Widzowie największy żal mają o to, że gwiazdorska para nie chciała ani robić sobie zdjęć z obecnymi na premierze, ani udzielać autografów.

  • To nie było tak, że snuliśmy się za nimi po hotelach albo restauracjach! Przecież uczestniczyliśmy w normalnej premierze, na której obecność fanów jest zaplanowana! - przypomniała jedna z zawiedzionych osób.

  • Kiedy około 20 osób prosiło Jasona o wspólną fotkę, burknął tylko: - Nie! Po czym wsiadł do samochodu w tak chamski sposób, że niemal uderzył drzwiczkami kogoś stojącego obok - dodał inny rozczarowany fan.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×