canal plus

"Minuta ciszy". Prawie 100 pojazdów, 1500 statystów i 300 trumien. Zobaczcie, jak powstawał serial CANAL+

Ujęcia z dronów, wybuchy, a nawet… rekonstrukcja bitwy. "Minuta ciszy" produkcji CANAL+ jako pierwszy polski serial pokazuje kulisy pracy zakładów pogrzebowych, i to z wielkim rozmachem. Aby realistycznie pokazać szczegóły funkcjonowania branży funeralnej, część scen była kręcona w rzeczywistych lokacjach, takich jak hurtownia pogrzebowa i cmentarz, a na planie twórcom towarzyszył konsultant ds. ciał osób zmarłych.

05.10.2022Minuta ciszy

"O psie, który jeździł koleją". Mateusz Damięcki w ekranizacji kultowej lektury szkolnej! Widzowie czekali na to od dawna!

Trwają zdjęcia do adaptacji popularnej lektury szkolnej! Film "O psie, który jeździł koleją" to przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. W rolach głównych: Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i Liliana Zajbert. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z familijnej produkcji CANAL+ ORIGINAL, która zaskoczy Was nowym, szczęśliwym zakończeniem!

11.08.2022O psie który jeździł koleją

"Minuta ciszy". Zwiastun nowego serialu z Robertem Więckiewiczem. Produkcja CANAL+ będzie hitem?

Najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA to historia emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka, (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z bezkompromisowym potentatem branży funeralnej. Kiedy życiowe okoliczności zmuszają go do… otworzenia własnego domu pogrzebowego, jego świat zmienia się bezpowrotnie. Zobaczcie zwiastun serialu "Minuta ciszy".

11.08.2022Minuta ciszy

"Pisarze. Serial na krótko". Antoni Królikowski i Zofia Wichłacz gwiazdami 2. sezonu produkcji Canal+

Świetni prozaicy i twórcy kultury. Suspens i dowcip. Znakomici aktorzy. CANAL+ rozpoczął zdjęcia do kolejnego sezonu oryginalnej produkcji „Pisarze. Serial na krótko”. W rolach głównych zobaczymy Zofię Wichłacz i Antoniego Królikowskiego. Scenariusze do poszczególnych odcinków napisali znakomici polscy autorzy. Serial reżyseruje Paweł Maślona. Kiedy premiera?

12.11.2020Pisarze. Serial na krótko

"Pisarze. Serial na krótko". Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka powracają w błyskotliwych historiach polskich pisarzy

Po świetnym przyjęciu pierwszych czterech odcinków „Pisarze. Serial na krótko” wraca na antenę CANAL+ z nowymi historiami autorstwa Manueli Gretkowskiej, Sylwii Chutnik, Izy Kuny, Pablopavo, Michała Witkowskiego, Ignacego Karpowicza, Jarosława Mikołajewskiego i Macieja Łubieńskiego. W rolach głównych w cyklu występują Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Premierowa emisja kolejnych ośmiu odcinków będzie mieć miejsce w dniach 21-28 grudnia.

19.12.2019Pisarze. Serial na krótko

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×