canal+

"O psie, który jeździł koleją". Mateusz Damięcki w ekranizacji kultowej lektury szkolnej! Widzowie czekali na to od dawna!

Trwają zdjęcia do adaptacji popularnej lektury szkolnej! Film "O psie, który jeździł koleją" to przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. W rolach głównych: Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i Liliana Zajbert. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z familijnej produkcji CANAL+ ORIGINAL, która zaskoczy Was nowym, szczęśliwym zakończeniem!

11.08.2022O psie który jeździł koleją

"Minuta ciszy". Zwiastun nowego serialu z Robertem Więckiewiczem. Produkcja CANAL+ będzie hitem?

Najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA to historia emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka, (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z bezkompromisowym potentatem branży funeralnej. Kiedy życiowe okoliczności zmuszają go do… otworzenia własnego domu pogrzebowego, jego świat zmienia się bezpowrotnie. Zobaczcie zwiastun serialu "Minuta ciszy".

11.08.2022Minuta ciszy

"Emigracja". CANAL+ robi serial na podstawie powieści Malcolma XD! Tomasz Włosok jedną z gwiazd produkcji

CANAL+ Polska przeniesie na ekran głośną powieść Malcolma XD, który ze względu na fakt, że do dziś nie ujawnił publicznie swoich personaliów i wizerunku, uznany jest za najbardziej nieznanego polskiego pisarza, którego kolejne książki stają się bestsellerami. "Emigracja", która sprzedała się w nakładzie 65 000 egzemplarzy, będzie pierwszą jego powieścią, na podstawie której powstanie serialowa produkcja.

08.08.2022Emigracja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×