canal+

"Zasada przyjemności". Nowy polski serial kryminalny na antenie CANAL+ jeszcze przed wakacjami! Kto w obsadzie?

"Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy, a na ekranie będzie można zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Światowa premiera, także w jakości 4K, w CANAL+ jeszcze przed wakacjami.

25.04.2019Zasada przyjemności

"The First. Misja na Marsa" z Seanem Pennem w polskiej telewizji! Kiedy i gdzie oglądać nowy serial twórcy „House of Cards”? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jeśli jesteście miłośnikami gatunku science fiction, to mamy dla was świetną informację. W grudniu na antenie Canal+ będzie emitowany "The First. Misja na Marsa", czyli nowy serial twórcy uwielbianego przez widzów na całym świecie „House of Cards” . O czym jest serial „The First. Misja na Marsa” i kiedy odbędzie się jego polska premiera?

04.12.2018The First. Misja na Marsa

"Nielegalni". Grzegorz Damięcki: Mam nadzieję, że oglądając "Nielegalnych", nikt nie poczuje się robiony w trąbę [WYWIAD+WIDEO]

Grzegorz Damięcki jest gwiazdą nowego serialu telewizji CANAL+ pt. "Nielegalni". Jak radził sobie z rolą szpiega i pracą na międzynarodowym planie? Jak wspomina czas realizacji "Nielegalnych" i co myśli o młodych polskich twórcach, którzy dopiero zaczynają swoją pracę zawodową? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Grzegorzem Damięckim!

28.10.2018Wywiad

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×