Cannes 2019. Anja Rubik w odważnej stylizacji na czerwonym dywanie w Cannes!

Anja Rubik pojawiła się w odważnej stylizacji na czerwonym dywanie podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu FIlmowego w Cannes. Pola pozowała do zdjęć jak na prawdziwą top modelkę przystało.

Multimedia

Cannes, Francja. Trwa 72. Międzynarodowy Festiwal FIlmowy w Cannes. W ramach wydarzenia swój najnowszy film "Pain and Glory" pokazał w piątek (17.05) Pedro Almodovar. Reżyserowi na czerwonym dywanie towarzyszyli Penelope Cruz i Antonio Banderas. Nie zabrakło oczywiście gwiazd, wśród których znalazła się Anja Rubik. Polska modelka zaprezentowała się w odważnej stylizacji - czarnym garniturze, który omal nie odkrył jej piersi!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Zawsze się zastanawiałam nad fenomenem Anji Robik, owszem jest sympatyczna, ale żeby była taką pięknością to bym nie powiedziała. Jest wiele ładniejszych modelek. A ta kreacja z gołym torem (no cóż kobiecej figury i piersi to ona nie ma...) to chyba takie wołanie o atencję...brrr

    22.05.2019 22:57
  • ooooo (gość)

    Omal nie odkrył piersi ,przecież Ona nie ma piersi. A do tego wygląda tak ,jak gdyby zapomniała się ubrać -wstyd!!!!!!!!!!!!!

    18.05.2019 20:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×