cansu tuman

"Przysięga". Cansu Tuman odeszła z tureckiej telenoweli ku rozpaczy fanów. Co u niej słychać?

Cansu Tuman to turecka aktorka, której talent polscy widzowie mieli okazję poznać oglądając serial "Przysięga". Aktorka pojawiła się w 3. sezonie produkcji, wcielając się w postać Feride. Widzowie cenili ją w produkcji, wskazując, że jest ciekawsza i wyrazistsza od bohaterki, którą zastąpiła w serialu. Jej zniknięcie wywołało lawinę sprzeciwu wśród fanów. Sprawdzamy, co słychać u tureckiej piękności za którą tęsknią widzowie!

14.04.2022Przysięga

"Przysięga". Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkach

Turecki serial "Przysięga" - TVP pokaże nowe odcinki "Yemin", a konkretnie 4. sezon tureckiego hitu. Historia Emira nabierze rozpędu po czteroletnim przeskoku czasowym. W życiu Tarhuna pojawi się nowa kobieta, która będzie rywalizować z jego narzeczoną! Przeczytaj nasz tekst, aby dowiedzieć się, co czeka głównego bohatera "Przysięgi" w nowych odcinkach.

23.01.2022Przysięga

"Przysięga". Cansu Tuman odchodzi z serialu jak Özge Yağız! Serialowa Feride zostanie uśmiercona? Co będzie z Emirem?

Cansu Tuman nie zagrzała długo miejsca w serialu "Przysięga"! Aktorka, która niedawno dołączyła do ekipy "Yemin" - zastępując Özge Yağız - prawdopodobnie też odejdzie z serialu. Taka informacja pojawiła się już w tureckich mediach. Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję? Czy serialowa Feride - podobnie jak Reyhan - zostanie uśmiercona?

13.04.2021Przysięga

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×