"Carnival Row". Orlando Bloom i Cara Delevingne w nowym serialu fantasy! O czym będzie? [ZWIASTUN]

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun serialu "Carnival Row" od Amazona! W rolach głównych wystąpią Orlando Bloom i Cara Delevingne! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Pustka po "Grze o tron" nie będzie trwała długo! Prace nad "Wiedźminem" są prawie zakończona, a już wkrótce bo biblioteki serwisu Amazon Prime Video trafi nowy serial fantasy! "Carnival Row" właśnie otrzymał swój pierwszy spekularny zwiastun!

Nowy serial będzie opowiadał o brytyjskim miasteczku z epoki wiktoriańskiej, do którego tłumnie zaczną zjeżdżać się cudowne stwory uciekające przed wojną, która toczy się w ich ojczyźnie! Nowi przybysze nie będą ciepło przyjęci przez lokalną ludność, a wzajemną nieufność pogłębi tylko seria morderstw, która wstrząśnie całą społecznością.

Amazon prezentuje ekipę, która będzie odpowiadać za serial. Wśród nich twórcy "Gry o tron i "Breaking Bad"Zobacz więcej

Sprawę będzie badał inspektor lokalnej policji Rycroft Philostrate (Orlando Bloom). W pewnym momencie na jego drodze stanie była kochanka, Vignette Stonemoss (Cara Delevingne), przedstawicielka potworów-uchodźców, która będzie musiała walczyć nie tylko z uprzedzeniami mieszkańców, ale także z sekretami przeszłości, które podążają za nią jak cień. Tak o nowym serialu wypowiada się Orlando Bloom:

Ten serial jest bardzo ambitny i dopiero gdy byliśmy na planie i kręciliśmy te wszystkie niesamowite sceny tworząc naszych bohaterów, okazało się, że pojawiły się pewne luki do wypełnienia. Mamy wielkie szczęście, że Amazon wierzy w ten serial i na każdym etapie stoi za nim murem.

Prequel "Johna Wicka" bez Keanu Reevesa?! O czym będzie nowy serial?Zobacz więcej

W pozostałych rolach obsadzona takich aktorów jak Waj Ali, Leanne Best, Maeve Dermody, Arty Froushan czy Andrew Gower. Scenariusz "Carnival Row" powstał już już 17 lat temu, a jego autorem jest Travis Beacham. Showrunnerem produkcji jest natomiast Marc Guggenheim.

Amerykańska premiera serialu "Carnival Row" ma odbyć się już 30 sierpnia! Potwierdzono już także, że doczeka się on drugiego sezonu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×