Cartoon Network

"Bądź kumplem, nie dokuczaj". Kamil Stoch wspiera kampanię Cartoon Network. Co mówi o akcji?

Trwa 6. edycja kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. W tym roku ambasadorem akcji został wielokrotnie nagradzany polski skoczek narciarski - Kamil Stoch. Dzięki swojej życzliwej postawie oraz determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu, stał się wielkim autorytetem wśród dzieci! Sportowiec dołączył do „Klubu Kumpli” i odpowiedział na pytania najmłodszych!

24.12.2020Cartoon Network

"Między nami, misiami: Film". Dawid Kwiatkowski zdubbingował bohatera animacji Cartoon Network! Kiedy premiera filmu?

Już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji. „Między nami, misiami: Film” opiera się na wielokrotnie nagradzanym serialu wyreżyserowanym przez Daniela Chonga. Opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody. Jednak ich sąsiedzi nie podzielają tego entuzjazmu… W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura.

20.11.2020Między nami misiami

"Ben 10 kontra wszechświat. Film". Ben 10 powraca w filmie pełnometrażowym! Kiedy premiera hitu dla dzieci na Cartoon Network?

Niebawem Ben 10 wyruszy w niezwykłą podróż i odwiedzi mieszkańców odległej galaktyki. Zanim jednak się tam wybierze, widzowie Cartoon Network zobaczą jego perypetie w nowych odcinkach czwartego sezonu serialu. Tennysonowie pojadą na Bagna Okefenokee i wyprawę najszybszym pociągiem świata, a także odbędą podróż w czasie! Nowe odcinki "Ben 10" poprzedzają wielką premierę filmu "Ben 10 kontra wszechświat. Film"!

07.10.2020Ben 10 kontra wszechświat. Film

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×