Casting do 10. edycji "Must Be The Music" 7 czerwca w Warszawie

Już jesienią w Polsacie startuje 10. edycja najpopularniejszego talent-show w Polsce. Jeżeli chcesz wystąpić na scenie "Must Be The Music. Tylko Muzyka", koniecznie przyjdź na casting w Warszawie już 7 czerwca.

Multimedia

Jeżeli śpiewasz solo lub masz zespół, koniecznie zgłoś się na casting do dziesiątej już edycji muzycznego show Polsatu. Być może to właśnie ty będziesz miał szansę wygrać 100 tysięcy złotych i muzyczną karierę. Ostatnio udało się to 14-letniemu Marcinowi Patrzałkowi, który w ostatnią niedzielę zwyciężył 9. edycję "Must Be The Music".

CZYTAJ TAKŻE: RUSZAJĄ CASTINGI DO 10. EDYCJI "MUST BE THE MUSIC"

Casting w Warszawie odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98. Przesłuchania zaczynamy o godzinie 9 rano, a kończymy o 16.

Chcesz, żeby usłyszała o tobie cała Polska? Marzy ci się wielka kariera na miarę tej, którą zrobiły zespoły LemON i Enej? Nie zwlekaj, czekamy właśnie na ciebie.

Jeśli nie możesz przyjść na casting w Warszawie weź udział w castingu internetowym. Wyślij swoje zgłoszenie w formie filmiku wideo (może być link np. do YouTube) na adres casting@mbtm10.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×