Casting do "Bitwy..." z Moniką Kuszyńską

Był to już ostatni i wyjątkowy casting.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA KUSZYŃSKA TWORZY SWÓJ ZESPÓŁ W ŁODZI RYNKOWSKI I KUSZYŃSKA W "BITWIE NA GŁOSY"

Pierwszy dzień castingu w Łodzi odbył się w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych. Tuż po godzinie 9.00, Monika Kuszyńska pojawiła się w drzwiach i zgodnie ze zwyczajem przesłuchań "Bitwy na głosy", powitała zgromadzonych przed budynkiem ludzi. Potem ruszyła w podróż po mieście, a komisje wstępnie przesłuchiwały osoby pragnące znaleźć się w jej zespole.

Następnego dnia, w Studiu Arterion, pojawiło się 25 osób, by zmierzyć się w ostatecznej walce o miejsce w drużynie Moniki Kuszyńskiej.

CZYTAJ TAKŻE: MEZO MA JUŻ SWOJĄ REPREZENTACJĘ W "BITWIE NA GŁOSY" TELEDYSK "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO I ZDJĘCIA]

Na castingu zdarzył się także moment przełomowy. Przesłuchiwana przez Monikę Kuszyńską Anna Frontczak -okazała się być pięciotysięczną osobą castingów do II edycji programu "Bitwa na głosy". Z tej okazji na scenie pojawił się tort, rozsypało się confetti, pofrunęły balony i cała ekipa pogratulowała Ani.

Ostatni zespół II edycji "Bitwy na głosy" został skompletowany. Wszystkie drużyny zaczynają próby do pierwszych odcinków na żywo. Premiera wiosennego show już 3 marca, o godz. 20.05, na antenie telewizyjnej Dwójki.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×