"Castle". On wymyśla, ktoś morduje! Premiera w otwartej tv! [GDZIE OGLĄDAĆ? KIEDY PREMIERA?]

Richard Castle (Nathan Fillion) napisał już kilka bestsellerowych kryminałów. Ale okazuje się, że lektura jego dzieł jest nie tylko rozrywką, ale i inspiracją – przynajmniej dla jednej osoby spośród jego czytelników... Świetny serial, którego powstało już osiem sezonów, teraz od początku w otwartej telewizji!

Multimedia

"Castle" od środy, 10.10.2018 o godz. 17:00 w Stopklatka TV! - sprawdź program tv

Richard Castle (Nathan Fillion) napisał już kilka bestsellerowych kryminałów. Cieszy się zasłużoną sławą oraz powodzeniem wśród kobiet, choć nie ma nikogo na stałe – mieszka z nastoletnią córką i młodą duchem matką. Okazuje się jednak, że lektura jego dzieł jest nie tylko rozrywką, ale i inspiracją – przynajmniej dla jednej osoby spośród jego czytelników, bowiem sprawca serii morderstw wyraźnie naśladuje zbrodnie opisane wcześniej przez Richarda.

Nathan Fillion wystąpi gościnnie w "Teorii wielkiego podrywu"Zobacz więcej

Pisarz trafia więc na przesłuchanie na nowojorski posterunek i szybko – zaciekawiony sprawą – deklaruje pomoc atrakcyjnej pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Przymusowa współpraca z pisarzem megalomanem wcale nie budzi zachwytu detektyw Beckett, jednak jej przełożonym pomysł przypada do gustu. Mimo trudnych emocji i początkowej wrogości między dwoma singlami w zbliżonym wieku szybko pojawia się napięcie erotyczne. W trakcie współpracy z Beckett Castle odnajduje natchnienie do następnej książki, a do prowadzonego śledztwa dorzuca niestandardowe pomysły.

TOP 10 detektywistycznych duetów! [GALERIA]Zobacz więcej

Serial wzbogaca kryminalne schematy dużą dawką dowcipu oraz całkiem fajnie pokazanym rodzącym się pożądaniem między głównymi bohaterami.

Można mieć naprawdę dobrą zabawę, śledząc w serialu liczne zaowalowane wewnętrzne dowcipy i aluzje. Tu zdradzimy tylko jedną: w dwóch pierwszych odcinkach wystąpili, grając samych siebie, sławni również w Polsce amerykańscy autorzy powieści sensacyjnych - Stephen J. Cannell, James Patterson oraz Michael Connelly. Podczas gry w karty z Richardem Castle, James Patterson wspomina nawet o słynnym bohaterze swych bestsellerów – Alexie Crossie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×