"Castle Rock". Serial wyprodukowany przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa w HBO GO! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Castle Rock" - nowy serial wyprodukowany przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa autorstwa Sama Shaw oraz Dustina Thomasona będzie miał premierę w HBO GO już w sierpniu. O czym jest "Castle Rock"? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Castle Rock" premiera pierwszych 4. odcinków 2 sierpnia w HBO GO!

Nowy serial "Castle Rock" zabierze widzów w podróż do mrożącego krew w żyłach świata stworzonego przez autora bestsellerów Stephena Kinga. W produkcji pojawią się znane z jego twórczości motywy i bohaterowie. Akcja tej epickiej sagi mroku i światła rozgrywa się na terenie kilku kilometrów kwadratowych w lasach stanu Maine.

"Castle Rock" - o czym jest serial?

Fikcyjne miasteczko Castle Rock w stanie Maine często pojawia się w powieściach Stephena Kinga. To właśnie tam toczy się akcja powieści "Cujo", "To" i "Sklepik z marzeniami". W opowiadaniach "Ciało", "Rita" i "Skazani na Shawshank" znajdujemy liczne odniesienia do tego tytułowego miasteczka albo ich akcja w nim się zawiązuje.

Utrzymany w konwencji horroru psychologicznego serial "Castle Rock" jest thrillerem, który w oryginalny sposób łączy znane tematy i motywy z powieści Kinga oraz wątki pojawiające się w najbardziej kultowych i popularnych powieściach tego pisarza.

Największe serialowe hity to adaptacje książek! Oglądalście i... czytaliście je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Serial wyprodukowała należąca do J.J. Abramsa spółka Bad Robot Productions dla wytwórni Warner Bros. Television. W rolach głównych występują André Holland (Moonlight, Selma, 42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy), Melanie Lynskey (Bliskość, W chmurach), Bill Skarsgård (To, Atomic Blonde), Jane Levy (Podmiejski czyściec, Shameless - Niepokorni) i Sissy Spacek (Carrie, Córka górnika). Gościnnie do obsady dołączył także Scott Glenn (Pozostawieni).

Pomysłodawcami projektu są Sam Shaw i Dustin Thomason, którzy wspólnie z J.J. Abramsem, Stephenem Kingiem, Benem Stephensonem, Markiem Laffertym i Liz Glotzer pełnią obowiązki producentów wykonawczych. "Castle Rock" Serial składa się dziesięciu odcinków.

Zobacz galerię

"Castle Rock" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×