"Castle" znowu w otwartej telewizji. Serial kryminalny ze Staną Katic wkrótce w TV Puls! [KIEDY PREMIERA?]

TV Puls zaprasza na premierę serialu kryminalnego "Castle". Autor bestsellerowych powieści oraz nieugięta detektyw zabiorą widzów w świat zagadek i spraw pozornie nie do rozwiązania. Kiedy premiera w otwartej tv? Sprawdź szczegóły emisji serialu "Castle" w TV Puls!

Multimedia

"Castle" - o czym jest serial?

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka.

Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści.

Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej?...

TOP 10 detektywistycznych duetów! [GALERIA]Zobacz więcej

Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Premierowy odcinek "Castle" już 3 lutego TV Puls. Kolejne codziennie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 11:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Dlaczego serial nie leci w tv puls? Znowu od pierwszego sezonu "Zaklinaczka duchów". 😡

    19.02.2020 11:53
  • Taddat (gość)

    Trudno mówić o premierze w otwartej telewizji, skoro serial ten pokazuje obecnie Stopklatka TV :)

    18.01.2020 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×