cbs europa

"Dom grozy". Fascynujący, wypełniony mrokiem serial z Evą Green w roli głównej już w maju na CBS Europa! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anglia, 1891 r. Spirytystka Vanessa Ives, słynny podróżnik Malcolm Murray, dociekliwy doktor Frankenstein i strzelec wyborowy Ethan Chandler przeszukują brudne zaułki Londynu. Nietypowa grupa usiłuje odnaleźć córkę Murraya, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Jej ojciec jest przekonany, że za jej zniknięcie odpowiedzialne są nadprzyrodzone moce… Na 1. sezon porywającego, wielokrotnie nagradzanego serialu kanał CBS Europa zaprasza od 5 maja, w każdy piątek od 21:00 (po dwa odcinki). 2. sezon na CBS Europa już w czerwcu.

08.04.2017Dom grozy

"Indyjskie lato". Hindusi wciąż walczą o suwerenność, czyli drugi sezon serialu na CBS Europa

Indie, 1935 roku. Działacze nielegalnej Partii Niepodległości nie ustają w swych dążeniach do odzyskania wolności. Jednak Brytyjczycy nie mają zamiaru zrezygnować z kolonii i rozszerzają kompetencje swojego rządu. Prowadzi to do coraz silniejszych niepokojów w całym kraju. Życie uwikłanych w te wydarzenia bohaterów zmienia się nieodwracalnie. Ich losy będzie można śledzić w 2. sezonie serialu „Indyjskie lato”, na który kanał CBS Europa zaprasza od 4 września w każdą niedzielę o 21:00.

17.08.2016Indyjskie lato

"Indyjskie lato". Polska premiera brytyjskiego serialu w lipcu na CBS Europa! [ZDJĘCIA]

Indie Północne, 1932 rok. Rozpoczyna się lato, brytyjscy koloniści udają się do swoich rezydencji u zboczy Himalajów. W Indiach ożywają marzenia o niepodległości, ale Brytyjczycy nie są skorzy do oddania kolonii. Na tle tych wydarzeń rozgrywają się ludzkie dramaty. Na wielowątkową opowieść o Indiach w czasach brytyjskiej dominacji w serialu „Indyjskie lato” (2015) zapraszamy od 31 lipca w niedziele od 21:00 (po dwa odcinki) na CBS Europa.

06.07.2016Indyjskie lato

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×