"Celebrity Splash" 11.04.2015, odcinek 6. Kto odpadł z programu?

To już drugi ćwierćfinał "Celebrity Splash". Z programu odpadli Tomasz Puzon i Przemysław Cypryański.

Multimedia

W drugim ćwierćfinale "Celebrity Splash" do wody skakali: znana z :Rodziny zastępcze" Misheel Jargalsaikhan, sportowiec Andrzej Supron, aktorka młodego pokolenia Julia Wróblewska, aktor Przemysław Cypryański, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i karateka Tomasz Puzon.

Jako pierwszy zaprezentował się Przemysław Cypryański, który wykonał półtora salta delfina z 10 metrów. - Bardzo dobre rozpoczęcie - powiedziała Otylia Jędrzejczak. Jurorka oceniła, że końcówka była lekko przegięta, ale całość była bardzo dobra. Tomasz Zimoch przyznał, że widzi Przemka w półfinale. Jury przyznało mu 24 punkty.

Julia Wróblewska skoczyła salto w tył z 5 metrów. Otylia Jędrzejczak zauważyła, że początek był bardzo dobry, jednak końcówka nie należała do udanych. Jurorka doceniła progres, jaki Julia zrobiła w programie. Tomasz Zimoch również wytknął nieudaną końcówkę skoku, ale przyznał, że młoda aktorka jest jedną z najlepszych uczestniczek. Danuta Stenka wyznała, że nieudany skok to wynik natłoku zadań, które Julia wzięła na swoje barki. Jury przyznało jej 15 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: "CELEBRITY SPLASH" 4.04.2015. KTO ODPADŁ W PIERWSZYM ĆWIERĆFINALE SHOW? SZALONE SKOKI ĆWIERĆFINALISTÓW "CELEBRITY SPLASH" [WIDEO]

Salto z rąk w pozycji łamanej z 10 metrów zaprezentował Tomasz Puzon. - Bardzo ładnie utrzymana pozycja - przyznała Otylia. Wygląda na to, że uczestnikom nie sprzyjało dziś wejście do wody. Tomaszowi również nie wyszła końcówka skoku. - Jesteś świetnym rzemieślnikiem i świetnie pracujesz jako rzemieślnik, ale następny razem uwolnij w sobie artystę - powiedziała Danuta Stenka. Tomasz Puzon zdobył 21 punktów.

Misheel Jargalsaikhan wykonała opad wprzód z 10 metrów. Misheel jest pierwszą dziewczyną, która skoczyła z tej wysokości. Otylia była zachwycona i skokiem, i tym jak aktorka się prezentowała podczas lotu. - Jak skaczesz to porywasz mnie w świat baśni - przyznał Tomasz Zimoch. Jury przyznało Misheel 29 punktów.

Półtora salta wprzód z 7,5 metra wykonał Andrzej Supron. - Andrzeja Suprona nikt nie pokona - zaczęła swoją ocenę Otylia Jędrzejczak. Jurorka przyznała, że nikt w wieku Andrzeja nie zdecydowałby się na ten skok z 7,5 metra. Pomimo kilku mankamentów Otylia była zachwycona. - Dzisiaj byłbyś bohaterem sportowym w kraju - ocenił Tomasz Zimoch. Andrzej Supron zdobył 30 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ ZIMOCH: "CELEBRITY SPLASH" TO NIE SKOK Z MOSTU! ANDRZEJ SZCZĘSNY PRZYGOTOWUJE SIĘ DO ĆWIERĆFINAŁU "CELEBRITY SPLASH" [WIDEO]

Jako ostatni skakał Andrzej Szczęsny, który zaprezentował skok zwykły wprzód w pozycji łamanej. - Jednym słowem cudownie! To, co inni robią z dwóch stóp, ty zrobiłeś z jednej. WOW! - wykrzykiwała Otylia Jędrzejczak. Tomasz Zimoch wyznał, że Andrzej jest genialny, a Danuta Stenka wzruszyła się do łez. Jury przyznało 30 punktów.

Po podliczeniu głosów widzów do półfinały przeszli Misheel Jargalsaikhan i Andrzej Szczęsny.

W dogrywce jako pierwszy skakał Andrzej Supron z 7,5 metra, następnie opad do tyłu z 3 metrów wykonała Julia Wróblewska. Przemysław Cypryański miał zaprezentować skok z 7,5 metra, jednak w ostatniej chwili zdecydował się na 10 metrów. Tomasz Puzon z 7,5 metra wykonał półtora salta wprzód w pozycji łamanej.

Po dogrywce z "Celebrity Splash" odpadli Tomasz Puzon i Przemysław Cypryański.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×