"Cena miłości" Murat Yildirim - kim jest serialowy Sawasz? [ZDJĘCIA]

"Cena miłości" - turecki serial podbija serca widzów TVP. Jedną z głównych ról gra Murat Yildirim. Kim jest serialowy Sawasz? Poznajcie bliżej odtwórcę głównej roli męskiej tej produkcji.

Multimedia

"Cena miłości" to turecki serial opowiadający historię Jasemin i Sawasza, którzy spędzilo ze sobą namiętną noc po tym, jak kobieta odkryła, że narzeczony ją zdradza! Sawasz od razu zakochuje się w nowo poznanej kobiecie, ale na następne spotkanie musi trochę poczekać. Nie wie też, że owocem ich wspólnej nocy jest syn!

Jasemin gra dobrze znana widzom Nurgül Yeşilçay, którą obecnie można oglądać w serialu "Wspaniałe Stulecie. Sułtanka Kosem: Murad IV".

Murat Yildirim - życie prywatne

Murat Yildirim urodził się 13 kwietnia 1979 roku w tureckiej miejscowości Konya. Jego ojciec był nauczycielem i przez zawodowe zobowiązania ojca, cała rodzina przeprowadziła się do Adany, kiedy Yildirim kończył szkołę podstawową. Studiował inżynierę w Stambule i właśnie wtedy zaczął grać w akademickim teatrze. Grał także na perkusji w zespole.

Na planie serialu "Firtina" w 2006 roku poznał swoją przyszłą żonę, Burcin Terzioglu. Niestety ich małżeństwo rozpadło się przez zdradę Murata. Para rozwiodła się w 2014 roku. Media rozpisują się, że Yildirim żałuje swojego jednorazowego występku, ale jego ukochana nie potrafi mu wybaczyć. Terzioglu wyszła ponownie za mąż, a Murat narzucił sobie rygorystyczny tryb życia.

Murat Yildirim - kariera

Murat przez trzy lata występował w teatrze i to właśnie tam zauważył go pewien pisarz, który zachęcił go do udziału w castingu do filmu. Tak w 2003 roku Yildirim zdobył swoją pierwszą niewielką rolę w "Olumsuz Ask" napisanym przez Yilmaz Erdogan. W 2004 roku można było oglądać go w "Bütün Cocuklarim" i "Büyük Yalan".

Pierwszą główną rolę dostał w 2006 roku we wspomnianym wcześniej serialu "Firtina". W tym samym roku został nominowany za pierwszoplanową rolę w filmie "Araf" do Golden Orange Award - nagrody przyznawanej podczas festiwalu filmowego w Antalayi.

W 2015 roku Murat wystąpił w filmie "Sinan" - adaptacji tureckiego bestsellera z 2014 roku, a od 2016 roku oglądać można serial "Królowa jednej nocy".

CZYTAJ TAKŻE:

MERYEM UZERLI. KIM JEST SELIN Z "KRÓLOWEJ JEDNEJ NOCY"? [ZDJĘCIA]
"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY". WYBUCHY NAMIĘTNOŚCI, ZDRADY I PIĘKNE PLENERY - WYSTARCZY, ABY POWSTAŁ KOLEJNY TURECKI HIT? [RECENZJA]

Wzruszająca historia o miłości zastąpi "Sułtankę Kosem" w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    To nie jest przedłużenie serialu SŐZ tylko nowy serial o podobnej tematyce, gdzie ma grać dużo aktorów z tego serialu , ponieważ tamten serial miała dobre wynik i cieszył się bardzo dobrą oglądalnością. Z tego zrozumiałam że mają powstać podobne seriale tworząc pewnego rodzaju serię . Są ci sami scenarzyści i producenci.

    12.06.2019 18:33
  • Julka (gość)

    To co dawna informacja :http://teammy.com/2018/12/02/1126/ , ale mowa w niej jest właśnie o produkcji nowego serialu, a nie przedłużeniu "Soz". Później doszły informacje o tym, że serial ma być wysoko budżetowy i są problemy z pieniędzmi.

    12.06.2019 17:51
  • Iza (gość)

    Serial w którym ma zagrać Murat jedną z ròl jest przedłużenie serii SŐZ duża część obsady pozostaje ale głòwny aktor odszedł do innego serialu .

    11.06.2019 21:52
  • Julka (gość)

    Serial na podstawie książki "Ci szaleni Turcy" , w którym Murat miał zagrać główną rolę ma bardzo wysoki budżet i producent, który zgodził się wcześniej , wycofał się właśnie z tego powodu. Pech, bo producent i scenarzyści ci sami , co przy "Zranionej miłości", a to bardzo dobry serial, więc można by się spodziewać czegoś równie ciekawego.

    11.06.2019 21:27
  • Iza (gość)

    Z jego pokrętnych wywiadów w których za każdym razem mòwi że ma propozycje i nic z tego nie wychodzi. Nie gra już w serialach prawie 4 rok to ile ma czekać na dobrą role jak będzie miał 50 lat . Sam mòwił,,że bardzo chciałby zagrać w serialu /choć wcześniej mòwił, że ma grać w filmach serial go nie interesuje, a później zmienił zdanie, że jednak chciałby w serialu/.

    11.06.2019 21:24
  • Jola (gość)

    A ta informacja odnośnie Murata i braku propozycji to z jakich źródeł pochodzi ,z tych co mamy wierzyć czy z tych co nie wierzyć? 😉😏

    11.06.2019 21:04
  • Iza (gość)

    Ja bym tym źròdłom nie zawsze wierzył, ja czytałam, że producenci zrezygnowali z nakręcania tego serialu a w to miejsce ma się rozpocząć serial o którym pisałam, że ma być kręcony od września ale przez inną stację /nie bardzo w ich produkcjach i wyjaśnieniach się rozeznaję/.Murat już przyjmuje każdą rolę i nie bardzo ma w czym wybierać, bo ma mało propozycji.

    11.06.2019 20:25
  • Jola (gość)

    Inne źródło podaje że ani Murat , ani Hatice Sendil,którzy mieli rozpocząć zdjęcia do nowego serialu nie mogli dojść do porozumienia z producentami ,a więc kolejny sezon bez Murata?????.Myślę, że dając komuś scenariusz do przeczytania bierze się go pod uwagę co do roli,ewentualnie aktor jej nie przyjmuje z różnych powodów .

    11.06.2019 18:17
  • Iza (gość)

    On odpowiadając na pytania dziennikarzy mòwi , że ma propozycje , ale podejrzewam, że ich nie ma. Miał kilka propozycji przeczytania scenariusza, ale to nie oznacza propozycji roli, a nawet ktòre miał to nie doszły do skutku z rożnych przyczyn. A ostatnie propozycje są to role drugoplanowe. Jeżeli zacznie grać drugoplanowe to ciężko mu będzie otrzymać pierwszoplanową, bo jest coraz starszy i coraz mniej atrakcyjny. Ponadto nie potrafi się sprzedać, coś z nim nie tak? Bardziej lansuje miss... niż siebie, to nie ten Murat co kiedyś. Coraz mniej seriali się w Turcji kręci i ostatnio nawet te, ktòre miały być nagrywane rezygnuje się z nich, nakręca się też seriale dla młodych ludzi z młodą obsadą.

    11.06.2019 17:40
  • Iza (gość)

    On odpowiadając na pytania dziennikarzy mòwi , że ma propozycje , ale podejrzewam, że ich nie ma. Miał kilka propozycji przeczytania scenariusza, ale to nie oznacza propozycji roli, a nawet ktòre miał to nie doszły do skutku z rożnych przyczyn. A ostatnie propozycje są to role drugoplanowe. Jeżeli zacznie grać drugoplanowe to ciężko mu będzie otrzymać pierwszoplanową, bo jest coraz starszy i coraz mniej atrakcyjny. Ponadto nie potrafi się sprzedać, coś z nim nie tak? Bardziej lansuje miss... niż siebie, to nie ten Murat co kiedyś. Coraz mniej seriali się w Turcji kręci i ostatnio nawet te, ktòre miały być nagrywane rezygnuje się z nich, nakręca się też seriale dla młodych ludzi z młodą obsadą.

    11.06.2019 17:40
  • Jola (gość)

    Rola Murata w tych serialach to z pewnością fenomen, bo mimo upływu tylu lat,fanki nadal o tym mówią, o swojej sympatii czy wręcz miłości do niego,dzielą się zdjęciami analizując poszczególne sekwencje.Jak dla mnie to zbytnio idealizują zwiazek Murata i Tuby,to już 10 lat i każde z nich ma swoje życie i niech tak zostanie.Skoro Tuba sobie poradzi to dlaczego nie miałby poradzić sobie Murat. Myślę, że gdyby czuł się zagrożony finansowo to brałby każda rolę. Może się mylę?😏??Dzisiaj widziałam jego zdjęcie z informacją o nowym serialu, ale jest tak pokrętne tłumaczenie, że nie wiem czy podpisał w końcu kontrakt czy odmówił?

    11.06.2019 17:00
  • Iza (gość)

    Ja lubie poczytać o Muracie i Tubie może liczę gdzieś na dnie duszy, że może .....? ale powoli tracę nadzieję i nie tylko pod tym kątem, ale również jego zawodowym. Murat bardzo chce grać w serialach i do tej pory nic mu nie wychodzi, stracił już swój urok osobisty i charyzmę. Tuba sobie poradzi bo jej aż tak nie zależy na graniu skupia się raczej na swoich innych zainteresowaniach i dzieciach. Nigdy wcześniej nie śledziłam losów aktorów aż do oglądnięcia Asi i ich historii bardzo smutnej. Dlatego lubię sobie tu poplotkować, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy. pozdrawiam pozostale fanki, które tu jednak też zaglądają.

    11.06.2019 13:47
  • ...x (gość)

    No i fajnie, że rozmawia się o Muracie, co w tym złego. wiele jest kącików, typu Plotek , gdzie się pisze o celebrytach. Każdy ma prawo lubić kogoś lub nie, tyle tylko czy o którymś z tureckich aktorów fanki piszą tyle i tak długo? Wiemy, ze Murat przegina, ale my ciągle pamiętamy Asi i Cenę miłości czy Królową jednej nocy i z czystej sympatii próbujemy zaklinać rzeczywistość :)))))), ze może w końcu zacznie w czymś grać!

    11.06.2019 12:19
  • Maria (gość)

    Moje drogie Panie powinniśmy dyskutowac w jakim serialu Murat gra a tu nic tylko robi mine do złej gry i nic więcej ale to już jego sprawa .Turcja ma dużo fajnych aktorów i mądrych ,Murat to pozer i facet przebiegły ,przestaje go lubić a Iman pasują do siebie jak ulał .

    11.06.2019 08:21
  • Iza (gość)

    Sceny filmowe w Asie grane przez Tubę i Murat po nagraniu były odtwarzane i oglądane przez ekipę i wszyscy przychodzili i dziwili się, że są tak piękne. Uczucia i emocje widać w ich oczach, dotyku, zachowaniu. Szkoda że Murat stracił swòj czar i urok.

    10.06.2019 23:28
  • iza (gość)

    Chodziło mi, że Umut kocha Tubę i jest w stanie dla niej umrzeć , a Murat mimo że kochał Tubę nie potrafił rozstać się z Burcin chyba dla własnej kariery , co mu zarzucono.

    10.06.2019 22:44
  • Jola (gość)

    Jakoś nie rozumiem dwóch ostatnich zdań z wypowiedzi Izy odnośnie śmierci i Murata??

    10.06.2019 22:37
  • Iza (gość)

    Ja widziałam kilka ujęć, bo gdyby było tylko 1to bym strawiła

    10.06.2019 22:36
  • Jola (gość)

    Dla informacji to zdjęć, na których Imane ma pomarańczowy strój (odważny kolor ,nie wiem dlaczego kogoś tak drażni),wystawiła 2 ujęcia, a to, że jest powielane tak wiele razy ,to chyba nie ich wina,to robią fani,znaczy że ich to interesuje czy ciekawi.W dzisiejszych czasach zdjęcia z wakacji pokazuje większość aktorów czy aktorek ,tylko jedni więcej, inni mniej.

    10.06.2019 22:32
  • Iza (gość)

    Nòg nie ale ich głupotę widać, przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Na temat Murata i Tuby dużo czytałam i bardzo żałuję, że nie są razem. Bardzo dużo na ich temat napisała w tut. komentarzach gość Asie i chyba Lila. Bardzo smutna to historia. Murat nie potrafił zerwać z Burcin, obecny Umut partner Tuby napisał, że jeżeli ktoś umrze za nią to będzie to on. I to pokazuje Murata charakter.

    10.06.2019 22:31
NowszeStarsze