"Cena miłości" Murat Yildirim - kim jest serialowy Sawasz? [ZDJĘCIA]

"Cena miłości" - turecki serial podbija serca widzów TVP. Jedną z głównych ról gra Murat Yildirim. Kim jest serialowy Sawasz? Poznajcie bliżej odtwórcę głównej roli męskiej tej produkcji.

Multimedia

"Cena miłości" to turecki serial opowiadający historię Jasemin i Sawasza, którzy spędzilo ze sobą namiętną noc po tym, jak kobieta odkryła, że narzeczony ją zdradza! Sawasz od razu zakochuje się w nowo poznanej kobiecie, ale na następne spotkanie musi trochę poczekać. Nie wie też, że owocem ich wspólnej nocy jest syn!

Jasemin gra dobrze znana widzom Nurgül Yeşilçay, którą obecnie można oglądać w serialu "Wspaniałe Stulecie. Sułtanka Kosem: Murad IV".

Murat Yildirim - życie prywatne

Murat Yildirim urodził się 13 kwietnia 1979 roku w tureckiej miejscowości Konya. Jego ojciec był nauczycielem i przez zawodowe zobowiązania ojca, cała rodzina przeprowadziła się do Adany, kiedy Yildirim kończył szkołę podstawową. Studiował inżynierę w Stambule i właśnie wtedy zaczął grać w akademickim teatrze. Grał także na perkusji w zespole.

Na planie serialu "Firtina" w 2006 roku poznał swoją przyszłą żonę, Burcin Terzioglu. Niestety ich małżeństwo rozpadło się przez zdradę Murata. Para rozwiodła się w 2014 roku. Media rozpisują się, że Yildirim żałuje swojego jednorazowego występku, ale jego ukochana nie potrafi mu wybaczyć. Terzioglu wyszła ponownie za mąż, a Murat narzucił sobie rygorystyczny tryb życia.

Murat Yildirim - kariera

Murat przez trzy lata występował w teatrze i to właśnie tam zauważył go pewien pisarz, który zachęcił go do udziału w castingu do filmu. Tak w 2003 roku Yildirim zdobył swoją pierwszą niewielką rolę w "Olumsuz Ask" napisanym przez Yilmaz Erdogan. W 2004 roku można było oglądać go w "Bütün Cocuklarim" i "Büyük Yalan".

Pierwszą główną rolę dostał w 2006 roku we wspomnianym wcześniej serialu "Firtina". W tym samym roku został nominowany za pierwszoplanową rolę w filmie "Araf" do Golden Orange Award - nagrody przyznawanej podczas festiwalu filmowego w Antalayi.

W 2015 roku Murat wystąpił w filmie "Sinan" - adaptacji tureckiego bestsellera z 2014 roku, a od 2016 roku oglądać można serial "Królowa jednej nocy".

CZYTAJ TAKŻE:

MERYEM UZERLI. KIM JEST SELIN Z "KRÓLOWEJ JEDNEJ NOCY"? [ZDJĘCIA]
"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY". WYBUCHY NAMIĘTNOŚCI, ZDRADY I PIĘKNE PLENERY - WYSTARCZY, ABY POWSTAŁ KOLEJNY TURECKI HIT? [RECENZJA]

Wzruszająca historia o miłości zastąpi "Sułtankę Kosem" w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zenek (gość)

    Dziekuję, no i teraz moja ślubna pamiątka chce być na fejsbuku, co ja się mam z tą kobitą.

    02.02.2020 10:51
  • Jola (gość)

    Jest tłumaczenie z napisami 1 odcinka na grupie Turcja Polish Fans

    26.01.2020 15:12
  • Zenek (gość)

    Czy ten serial j Ramo jest gdzieś po polsku ?

    26.01.2020 14:35
  • Jola (gość)

    Do gościa;Nową partnerkę w filmie czy w życiu prywatnym?😲😄

    19.01.2020 15:17
  • Gość (gość)

    Podobno Murat ma mieć nową partnerkę Iman już grała w serialu : youtube.com/watch?v=sDBIPGdwwWY

    18.01.2020 15:12
  • Jola (gość)

    Też tak myślę i oby mogłybyśmy jak najdłużej komentować 👍,(tylko nie za długo tego samego serialu bo tasiemców nie lubię 😉,)

    17.01.2020 12:01
  • ...x (gość)

    Chyba z komentarzami przeniesiemy się teraz do serialu Ramo.

    17.01.2020 08:33
  • Julka (gość)

    Total 7,03%, AB 6,27% , ABC1 7,25% Chyba wszyscy są zadowoleni!!!

    15.01.2020 09:51
  • Jola (gość)

    Nie można zakładać żadnego czy...😀✊👍

    14.01.2020 11:37
  • Julka (gość)

    To już dziś! Premiera. powodzenie czy ....

    14.01.2020 10:54
  • ...x (gość)

    Mówią, że najbardziej grożą Ramo dwa seriale Kadin i Hakimoglu., które mają super notowania.

    12.01.2020 23:41
  • Julka (gość)

    Pani Izo, klip bardzo piękny i z przesłaniem:) Jaki będzie serial "Ramo" my nie wiemy, to prawda. Ocena przyjdzie wraz z jego projekcją . Liczę jednak na to, że będzie dynamiczny i nie zakończy się przedwcześnie. Ja przyjmuję rolę Murata w ciemno, może to źle, może dobrze...po prostu chcę sobie popatrzeć na kolejne aktorskie wcielenie mojego ulubionego aktora:)

    07.01.2020 22:42
  • Iza (gość)

    Może wypowiem się nt. filmu i Murata po obejrzeniu odcina serialu... A na razie proszę Pani Julio posłuchać przepiękny klip z przepięknymi słowami: https://www.youtube.com/watch?v=LBKuHpJprVI

    07.01.2020 12:44
  • ...x (gość)

    Pasują do siebie i to bardzo. Tak,seriali jest multum , a co gorsza we wtorek ma być ich aż sześć. Jak Ramo nie trafi w punkt, to szybko zakończy swój żywot:(((A tego nie chcę!!!!

    06.01.2020 23:45
  • Jola (gość)

    Wygląda poważnie, albo Murat tak młodo 😀,ale pasują do siebie👍,zobaczymy co nam pokażą ,czy będzie to kolejny udany duet ?Boję się jednego ,czy serial się obroni przy tak dużej ilości nowych filmów ? Skąd ci Turcy pozyskują fundusze na to?

    06.01.2020 21:08
  • Klara (gość)

    Jak Wam się podobają zdjęcia Murata i Esra? Ładna jest moim zdaniem i pasuje do Murata, no i nie wygląda na tyle młodszą od niego. Esra Bilgic jest o trzynaście lat młodsza.

    06.01.2020 11:38
  • Jola (gość)

    W tym kombinezonie płetwonurka też wygląda niczego sobie😉😀Cała ekipa prezentuje się dobrze i humor im dopisuje .Ciekawa jestem jaka jest temperatura wody, skoro teraz zdecydowali się nagrywać?

    29.12.2019 19:31
  • Julka (gość)

    :) Już sprawdziłam!!! To rola kapitana promu samochodowo-pasażerskiegp, kursującego między Egiptem i Arabią Saudyjską! Do katastrofy doszło w 1991.roku. Zginęli w większości pielgrzymi, ponad 400. Trzymam kciuki i za "Rama" i za "Mako". YS - masz rację Murat w kapitańskim uniformie - super!

    29.12.2019 16:15
  • YS (gość)

    Dzięki za info :) Fajnie będzie zobaczyć Murata w kapitańskim mundurze :)

    29.12.2019 16:05
  • Jola (gość)

    Piszę o tureckiej i o egipskiej produkcji 😀.Myślę, że Murat podejdzie z jednakowym zaangażowaniem i pokaże swój kunszt aktorski zarówno w jednym ,jak i w drugim filmie.Na to liczę i czekam👍.

    28.12.2019 13:38
NowszeStarsze