"Cena miłości" odcinek 80. Nazan w ciąży z Borą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nazan w końcu zrozumiała, że Bora ją wykorzystuje, ale w tym samym momencie dowiedziała się, że jest z nim w ciąży. Sprawdź, co wydarzy się w 80. odcinku "Ceny miłości".

Multimedia

"Cena miłości" odcinek 80. - TVP2, poniedziałek, 19.11.2018, godz. 13:15 - sprawdź program tv

Jasemin(Nurgül Yeşilçay) rozstała się z Sawaszem (Murat Yıldırım) po tym, jak ten nie zjawił się na przyjęciu ich syna. Kobieta razem z Omerem wyjechała na jakiś czas za miasto. Baldarowi ciężko jest pogodzić się z rozstaniem.

Hürrem i Sulejman czy Nihan i Kemal? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

W 80. odcinku serialu "Cena miłości" powoli cichną echa afery narkotykowej. Firma Baldarów odzyskuje swoją pozycję na rynku i zaczyna doskonale prosperować. Ten fakt cieszy Borę (Cenk Ertan), który od dawna liczy na tę fortunę.

Nazan (Gökçe Yanardağ) w końcu zrozumiała, że jej mąż nie ma wobec niej szczerych zamiarów i zależy mu tylko na jej pieniądzach. W tym samym czasie Nazan odkrywa, że jest w ciąży. Powie Borze o tym fakcie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Teres (gość)

  Bardzo dziekuje rezyserowi za tak pieknie pokazana milosci dwojga ludzi,ktorzy mimo takim przeciwnosciom losu,tak bardzo sie kochac.

  01.10.2018 22:48
 • Fanka serialu (gość)

  Bardzo biedny! Ciągle między młotem a kowadłem. Do Sahnur nie dociera, że ma się nie wtrącać w życie dorosłych dzieci. Savas wyraźnie mówi , że ta powinność głowy klanu, to klątwa i koszmar, której ma dosyć, bo niszczy jego - i najbliższych mu osób - życie, a Sahnur dalej się piekli i żąda, aby wnuk był pod jej pieczą! Ciężko Savasowi walczyć z obyczajem, ale próbuje z całych sił. Z jednej strony matka, a z drugiej strony Cicek ma na głowie, bo postawił sobie za punkt honoru być wobec niej lojalnym i chronić ją od złego, no a ona wpatrzona jest w brata , jak w obraz i nie przypuszcza, że ten nią manipuluje w cyniczny sposób. Można zrozumieć jej stan ducha i współczuć, że - jak to powiedziała Esra z "Królowej nocy" - trafiła w puste miejsce w sercu Savasa, ale bywa denerwująca! Szkoda Yasemin, która podobnie, jak Savas, cierpi, ale nie widzi innego sposobu na chronienie ich czwórki przed okrutnym światem klanowego obyczaju.

  12.07.2017 10:40
 • Ania (gość)

  Biedny sawas

  12.07.2017 00:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×