"Cena miłości" odcinek 85. Jawuz znowu nachodzi Jasemin! Zrobi jej krzywdę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Jawuz został zdemaskowany i uciekł. Nie pozwala jednak o sobie zapomnieć. Sprawdź, co wydarzy się w 85. odcinku serialu "Cena miłości"!

Multimedia

"Cena miłości" odcinek 85. - TVP2, poniedziałek, 26.11.2018, godz. 13:15 - sprawdź program tv

Jawuz (Erkan Bektaş) zniknął, ale nie przestaje nachodzić Jasemin (Nurgül Yeşilçay. Po jego ostatniej nocnej wizycie Jasemin przeprowadziła się do Sawasza (Murat Yıldırım).

Jasemin wprowadza się do Sawasza! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 85. odcinku serialu "Cena miłości" pierwsza kolacja w domu Sawasza jest nieudana, Cziczek (Feride Çetin) nie chce usiąść przy jednym stole z Jasemin. Kobieta postanawia z nią porozmawiać. Ma nadzieję, że uda jej się przekonać Cziczek, że mogą ze sobą normalnie koegzystować. Następnego dnia uśmiechnięta Cziczek pojawia się na śniadaniu.

Bora (Cenk Ertan) na wieść o ciąży Nazan (Gökçe Yanardağ) całkowicie zmienia swoje postępowanie. Jawuz proponuje Dżejdzie współpracę poza agencją. Jawuz nachodzi Jasemin podczas, gdy ona spaceruje z synkiem.

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lidia aY (gość)

    Yawuz ochlonie jak dowie sie o ciazy Yasemin,jeszcze Sawasz go popiesci,lubie ten serial ,pokazuje jak nieznane nam zycie,ale mozna ich zrozumieć co kraj.....

    26.11.2018 18:25
  • fanka (gość)

    Popołudnie bez "Ceny miłości", to czas stracony. W każdym odcinku jest coś nowego, co przyciąga widza. Poza piękną miłością Jasemin i Sawasza są inne problemy, choćby te związane z trzymaniem w ryzach klanów, aby nie doszło do wendetty. Są rozterki duchowe, bliskie kobietom np. zawarte w wątku Nazan , która wie, ze Bora to łotr, ale ciągle się łudzi, że może....Oczywiście przeliczy się, ale ile jest takich kobiet jak ona?! Jest Pala, który ma kryzys wieku średniego i daje się wciągać w pułapkę młodej i atrakcyjnej , interesownej Dżejdy, a mało atrakcyjna, choć przemiła i dobra Fidan jest też jedną z wielu jej podobnych. Wątek Jawuza niepokojący i przerażający, to potwór, który nie zawaha się przed najgorszą podłością, aby zniszczyć Sawasza i odebrać mu Jasemin. Wychodzi z niego zarozumiały samiec! Wątek Cziczek dobrze poprowadzony, bo mimo wszystko szkoda tej dziewczyny,mimo jej nierówności , nielojalności wobec Sawasza i naiwnej wiary w brata -dobrze, że postawiono na jej drodze Hakana. Każdy ma prawo być szczęśliwy. A ile takich głupich pyszałków jak Mustafa chodzi po świecie i zostaje cynglami szczwanych lisów pokroju Jawuza?!. Ile jest histerycznych matek, jak Lejla, ile heter, zatwardziałych w swym uporze pokroju Szahnur? Przekrój charakterów, emocji i obyczaje obce nam Europejczykom, no i... ta miłość:)

    19.07.2017 11:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×