"Cena miłości" - turecka telenowela od 15 marca w TVP2. Zastąpi "Tylko z tobą"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 15 marca na antenie TVP2 zobaczymy nową turecką telenowelę. "Cena miłości" zastąpi inny hit z Turcji, "Tylko z tobą". Sprawdź, o czym jest "Cena miłości"!

Multimedia

"CENA MIŁOŚCI" OD ŚRODY, 15.03.2017 O GODZ. 17:05 W TVP2!

"Cena miłości" ("Aşk ve Ceza") to turecka telenowela, która swoją premierę miała w 2010 roku. Nagrywana była w trzech miastach Turcji: Bodrum, Stambule i Van, a w głównych bohaterów wcielają się znani polskim widzom Nurgül Yeşilçay ("Rozdarte serca", "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV") oraz Murat Yıldırım ("Królowa jednej nocy").

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

Yasemin (Nurgül Yeşilçay) od lat jest szczęśliwa z jednym mężczyzną i przygotowuje się do ślubu. Pewnego dnia nakrywa go w łóżku ze swojąj najlepszą przyjaciółką! Jest załamana i wstrząśnięta. Idzie do baru, aby utopić smutki w alkoholu. Tam poznaje Savasa (Murat Yıldırım). Bierze go za barmana i zaczyna się mu zwierzać. Para spędza ze sobą namiętną noc. Rano Yasemin jest zawstydzona swoim zachowaniem i ucieka bez słowa. Od tej pory Savas będzie ją wspominał nazywając "Kopciuszkiem".

Savas Baldar jest majetnym biznesmenem. Po śmierci ojca i starszego brata zostaje przywódcą potężnego rodu Baldarów oraz podległej im społeczności. Musi ożenić się z Çiçek (Feride Çetin) - wdową po bracie. Nie jest nią jednak zainteresowany jako kobietą, traktuje ją jak siostrę. Mężczyźnie nie podobają się tradycje, którymi rządzi się podległa mu społeczność. Pragnie zmian, jednak przeciw sobie ma własną matkę, wuja oraz rodzinę żony.

Tymczasem, Yasemin odkrywa, że jest w ciąży! Konsekwencje krótkich chwil spędzonych z nieznajomym będzie odczuwała bardzo długo...

Zobacz galerię

Jasemin przyłapuje narzeczonego na zdradzie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Cena miłości" zastąpi w ramówce Dwójki "Tylko z tobą". Ostatni odcinek miłosnych zawirowań Nur (Amine Gulse), Yigita (Tolgahan Sayisman ) i Iclal (Safak Pekdemir) widzowie zobaczą we wtorek, 14 marca.

Tom Hardy przełamuje tabu, a "Piękna i Bestia" czaruje w kinie. Sprawdź, co jest DO ZOBACZENIA! [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Firm dobry ale niedawno się skończył cży zarząd tvp2 z prezesem ma abonentów za wariatów jak po tak krótkim czasie puścić znowu serial który dużo widzów go dobrze pamiętam chyba nie warto płacić nawet złotówki na tvp nie ma co ogladac

    20.07.2018 07:25
  • kamil (gość)

    czasami muszę na to patrzeć, nie widziałem głupszego serialu,ale debilek a pewnie i debili w polsce nie brakuje,ktoś kto kupił takiego gniota powinien być ukarany za marnowanie pieniędzy podatników,podobna durnota t o serial elif , jeśli są ludzie którym się takie rzeczy podobają to wiem dlaczego tak źle mówią o nich!!!!!

    07.02.2018 07:34
  • samanti😊 (gość)

    Bardzo mi się podoba film Cena miłości💖❤❤

    29.06.2017 18:57
  • ania (gość)

    cena miłości to serial na miarę czasów....uwielbiam

    09.06.2017 22:09
  • kika (gość)

    Oglądałam po turecku i teraz w naszej tv. Wierzyć mi się nie chce, że w naszej tv 2 oglądamy "pocięty" serial, wycięte są bardzo dobre i ważne sceny . Kto tak bardzo nie szanuje nas Widzów ?

    29.05.2017 00:25
  • rudzielec (gość)

    piękny film

    24.05.2017 11:38
  • Guga (gość)

    Oglądałam Tylko z Tobą,bardzo mi się podobał film, ale teraz oglądam film Cena Miłości i również jest świetny.

    02.05.2017 21:55
  • Zosia (gość)

    Serial z Muratem nie może być nieciekawy . To bardzo utalentowany aktor obok Buraka(Bali Beja) ,Engina (Kerimaz Fatmagul)Ozdżana Deniza i Kenana (Ezel). Murat z partnerką Tubą jest wyjątkowy, warto zobaczyć go w serialu Asi .Ich czysta, gorąca miłość chwyta za serce,to aktorzy z mówiącymi oczami i to wyróżnia ich spośród innych.Może TVP udostępni nam ten wartościowy serial

    25.04.2017 16:29
  • zbych (gość)

    ok

    13.04.2017 23:01
  • SUPER (gość)

    podoba się mnie , żonie i babci - zobaczyliśmy inną kulturę , inną miłość i zwyczaje podobne do polskiej kultury .

    13.04.2017 23:00
  • Jolka (gość)

    Tylko z toba był wspaniały film .aktorzy pierwsza klasa,szkoda ze się skończył, a może jeszcze będą następne serie bo się byle jak skończyło a dalszy ciąg jest możliwy o co bardzo prosimy brawo dla Turków za wspaniałe seriale

    12.04.2017 12:39
  • widz (gość)

    przejrzałam odcinki w języku tureckim i uważam że będzie w 100% lepszy i ciekawszy niż " tylko z tobą"

    31.03.2017 20:14
  • Be...Be... (gość)

    Uważam, że to ciekawy serial. Grają w nim przekonująco bardzo dobrzy aktorzy . W "Cenie miłości" oprócz tego, co przyciąga widza w filmie najbardziej- czyli tytułowej miłości - mamy też pokazaną obyczajowość współczesnej Turcji, czego amatorki powierzchownego "Tylko z tobą" w żaden sposób nie umieją zauważyć !!! To był serial dla gimnazjalistek, które skupiają się wyłącznie na lukrowanej powłoce. "Cena miłości" (nie bez niedociągnięć technicznych ! ) jest serialem głębszym, daje przekrój typów osobowościowych oraz pokazuje próby zrywania z - dziwną dla nas Europejczyków - tradycją klanową. To jest kanwa dla pokazania historii - pięknej, choć chwilami trudnej - miłości Savasa i Yasemin. Warto oglądać do końca:) Uwaga do niektórych wpisujących : ortografia i stylistyka się kłania!!!!!!!!

    30.03.2017 22:31
  • Mary (gość)

    Może gdyby obsadzili aktorów z tylko z toba. A tak ogólnie to moim zdaniem dno.

    28.03.2017 20:33
  • jaaa (gość)

    Obejrzałam 1 odcinek i więcej nie mam zamiaru. Tylko z Tobą super, szkoda, że się skończył

    24.03.2017 15:30
  • ja (gość)

    wy jesteście badziewiem, nie rozumiecie zasad panujących w islamie

    21.03.2017 17:42
  • Ada (gość)

    Poczekajmy jeszcze... "nie oceniajmy książki po okładce"

    20.03.2017 10:42
  • Darina (gość)

    Tylko z tobą pokochałam ten serial yith jest najpiękniejszym facetem którego widziały moje oczy

    16.03.2017 23:26
  • Milka (gość)

    Przedewszystkim widac ze to jest jakies stare obraz jest zniechecające. Czekam ze ta akcja bedzie jakas ciekawcza ale jakos porywajaco to to sie szykuje xd juz zbuntowany anioł chyba bylby przyjemniejszy xd

    16.03.2017 17:49
  • arimgdynia (gość)

    A MOŻE ???? FILMBOX, PO +EZELU+ WYŚWIETLI SERIAL +KURTLAR VADISI+ BARDZO BYM CHCIAŁA !!!!!

    16.03.2017 15:46
NowszeStarsze