"Cena miłości" znowu w telewizji! Kiedy emisja? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Cena miłości" to popularna turecka telenowela, którą polscy widzowie mogli oglądać na antenie TVP 2 w 2017 roku. Teraz serial powraca do Telewizji Polskiej! Sprawdźcie, kiedy będzie można oglądać "Cenę miłości"!

Multimedia

"CENA MIŁOŚCI" ODCINEK 1 W ŚRODĘ, 25 LIPCA, O GODZINIE 13:05 NA ANTENIE TVP2

"Cena miłości" na antenę TVP 2 powróci w środę, 25 lipca o godzinie 13:05. Widzowie będą mieli szansę przypomnieć sobie losy zdradzonej przez narzeczonego Jasemin (Nurgül Yeşilçay), która w akcie rozpaczy spędza noc z nieznajomym Sawaszem (Murat Yıldırım). Czy ta noc ich połączy? Będą razem?

Nowa sułtanka Kösem w kolejnym serialu! Kim jest turecka gwiazda? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"CENA MIŁOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL

"Cena miłości" (Ask ve Ceza) to serial, w którym przeplatają się losy wielu bohaterów. 29-letnia Jasemin pracuje w agencji reklamowej. Już wkrótce w jej życiu mają nastąpić duże zmiany. Zbliża się termin ślubu z Mehmetem. Dziewczyna nie wie jednak, że ukochany ma romans z Mużde, którego nie potrafi zakończyć.

Jasemin przyłapuje narzeczonego na zdradzie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy Jasemin przyłapuje narzeczonego na zdradzie, zrywa z nim. Załamana i wściekła idzie do łóżka z pierwszym mężczyzną napotkanym w barze. To Sawasz, który niedawno wrócił do Turcji po ukończeniu studiów w USA. Brat Sawasza, Kemal, żeni się z Cziczek, żeby zakończyć stan niezgody panujący między dwoma klanami. Brat Cziczek zabił męża siostry Sawasza. Od tej pory nad klanami wisi groźba zemsty rodowej, wciąż obecnej w tradycji społecznej, mimo że jest XXI wiek.

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"CENA MIŁOŚCI" - OBSADA

Za reżyserię serialu odpowiada Kudret Sabanci, a autorami scenariusza są ildiz Tunc oraz Murat Lütfü. W obsadzie znaleźli się m.in. Nurgül Yesilcay, Murat Yildirim, Caner Kurtaran, Belit Özükan oraz Feride Çetin. W Turcji "Cena miłości" premierę miała już w 2010 roku i jeden odcinek trwał ok. 90 minut. Do polskich warunków odcinki zostały skrócone, więc widzowie obejrzą aż 114 45-minutowych epizodów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ...x (gość)

    Szkoda, że to już końcówka jest, seriali całe mnóstwo, jednak Sawasz oraz Jasemin nie pozostawiają widza obojętnym . Takiej chemii w innych serialach ze świecą szukać. Aktorzy lepiej albo gorzej grają miłość , ale jej nie pokazują naprawdę. W Cenie miłości była i prawda i kunszt aktorski Nurgul Yesilcay & Murata Yildirima:) Powtórzę za innymi "oglądaczkami" - teraz kolej na duet Tuba Buyukustun oraz Murat Yildirim w ASI !!!

    10.01.2019 22:08
  • Julka (gość)

    DO JOLI ! Jestem niezmiennie fanką Murata i ciągle pod wrażeniem, życzę mu powodzenia i tego, aby zaczął znów grać i cieszyć nasze zmysły. Piszesz, ze chciałabyś się trochę wyzwolić od Demira, Sawasza, Ecevita..., nic prostszego, można oglądać w internecie po turecku, rosyjsku, hiszpańsku...wiem, że turecki to problem, ale bywało, że oglądałam tak właśnie i potem porównywałam z wersją rosyjską, utwierdzając się w przekonaniu, że ogólny sens zrozumiałam. Do polecenia z nowych seriali, świeżutkich wręcz polecam "Gulperi" z Nurgul czy "Bir Zamanlar Cukurova", ze starszych "Karagul"- serial długi, ale cały czas trzymający w napięciu. Wolę wieczorem ,zamiast powtórek czy talk show w tv obejrzeć sobie kolejny , ponad dwugodzinny odcinek "Karagul" ("Czarna róża").

    19.12.2018 11:08
  • Klara (gość)

    ❤ YS masz rację we wszystkim. Ten ślub był wyjątkowy 😍Wcale nie mniej fascynujący niż inne, gdzie panny młode w białych sukniach w welonach i w ukwieconych sceneriach. Jasemin i Sawasz pełni miłości w oczach....💓💓💓

    19.12.2018 10:57
  • YS (gość)

    :)))) No może nie do szaleństwa ;), ale Murat Yildirim jako aktor - nie przeczę, jako mężczyzna również - zapisuje się na stałe w jakimś kąciku serca, przeznaczonym dla sztuki. To mój numer 1! Jego urok osobisty,sposób patrzenia, charyzma nie pozostawiają nikogo obojętnym. Dzisiejszy odcinek , a zwłaszcza ślub był niezwykle emocjonujący i...piękny. Bez białej sukni, tłumu gości, ale zawarty po długich zmaganiach się z przeszkodami. Panna młoda w błogosławionym stanie z promienną twarzą, pan młody przeszczęśliwy, że wreszcie dotrzymał obietnicy. Oboje pełni miłości, radości , a moment, w którym Sawasz położył na poduszce obrączkę z wisiorkiem, powoduje skurcz w gardle :) "Obiecałem sobie, że tylko tak oddam ci wisiorek - z obrączką". - mówi. To chyba najpiękniejszy ślub, jaki widziałam w tureckim serialu. Inny, ale ze względu na bohaterów i grę aktorów , wiodący.

    18.12.2018 17:36
  • Zakochana (gość)

    Kocham Murata yildimira do szlenstwa

    30.11.2018 20:33
  • Z (gość)

    Ależ mi się podobają dialogi Sawasza z matką . Szacunek dla matki w Turcji jest chyba najważniejszy, a Sawasz umie bronić swego zdania i swojej rodziny. Świetna scena, kiedy daje odpór matce, żądającej od niego , aby wnuk znalazł się w jej domu. "A co jeśli nie"- mówi Sawasz? "Zapamiętaj, że nie masz prawa tak się odnosić do mojej żony". Nawet Pala i Fidan oraz Cziczek patrzą z szeroko otwartymi oczami . Brawo Sawasz!

    17.11.2018 11:01
  • ...x (gość)

    Jasne, że warto oglądać też i inne seriale tureckie - poza Elif oczywiście, gdyż to jest gniot ! Telewizja pokazuje powtórkę Ceny miłości i Wieczną miłość. Ale tak , jak niżej napisano, można inne oglądać na TurcjaTv poprzez FB - Telenowele Tureckie czy w oryginale lub po rosyjsku czy hiszpańsku ; sprzed trzech lat jest Karagul - Czarna Róża, nowiutki serial to Gulperi z Nurgul- Jasemin. Gra super! też jest Elimi Birakma (Nie puszczaj mojej ręki) z Aliną Boz z Rozdartych serc -Hazal. No i za tydzień zaczynają nowy serial Wzgórze sokoła z plejadą doskonałych aktorów. Turcy premierę mają mieć 23. listopada, a już za dwa dni można zobaczyć po rosyjsku z napisami, a w dubbingu do tygodnia. Nasz Demir, Ecevit, Can, Kartal czy Sawasz , to odrębna sympatia ( u mnie sonsuz) , ale jak najbardziej warto oglądać też inne seriale.

    14.11.2018 18:39
  • jola (gość)

    Oglądałam i wczorajszą i dzisiejszą chemię między nimi 💓ach....Faktycznie te sceny miłosne w tureckich serialach są nie do podrobienia.Tam aktorzy jakby byli w zupełnie inny sposób prowadzeni jak nasi,jak kochają to kochają na ...... Trudno mi się przełamać do oglądania innych seriali tutaj proponowanych i nie wiem dlaczego?Najczęściej oglądam te nadawane w tv w programie I i II i to nie wszystkie. Muszę jednak spróbować zobaczyć inne aby uwolnić się od Murata -Sawasza,Demira,Ecevita........😉

    13.11.2018 14:43
  • Julka (gość)

    No i jak można mówić, że między Yasemin i Savasem nie ma chemii ?! Wczorajszy odcinek jest kolejnym tego przykładem ! To nie tylko perfekcja aktorska, czuje się w scenie powrotu Savasa z Iranu do Yasemin szczęście, rany na duszy , miłość :) Do JOLI ; zgadzam się z Tobą, ze specyfika tureckich seriali jest taka, a nie inna. U nas niby jest różnorodność tematyczna, ale jakoś przyjemniej nam się ogląda tę częstą naiwność i te same schematy w tureckich serialach. Przynajmniej ja tak mam. Jak długo, nie wiem. Polecam na TurcjaTv serial "Karagul" oraz "Gulperi". W sam raz na jesienne i zimowe wieczory.

    13.11.2018 12:02
  • jola (gość)

    Absolutnie nie neguję mężczyzn wyrażających swoje emocje i te łzy w ich oczach.Chodzilo mi o specyfikę tureckich seriali w porówdaniu z naszymi.Zgadzam się, że mimo często naiwnego scenariusza nie nudzimy się,wręcz przeciwnie wzrasta napięcie i wciąga nas to coś,że oglądamy dalej.Bywa ,że w pierwszych odcinkach poznajemy prawdę o bohatetach :kto jest kim i dlaczego ,ale brniemy dalej ,żeby zobaczyć w jaki sposób te zawiłości zostaną rozwiązane. Ja tak mam i nigdy nie analizuję w trakcie dlaczego akurat tak postępują,bo rozwiązania są bardzo proste ,ale wtedy nie byłoby filmu. 😉

    06.11.2018 17:13
  • ...x (gość)

    To, że płaczą mężczyźni mnie akurat nie dziwi, tylko wzrusza! Mężczyzna to istota ludzka i ma taką samą zdolność przeżywania, jak kobieta. Ma prawo do wyrażania swoich emocji także poprzez łzy! Poza tym , Turcy, to nie zimnokrwiści nordycy, którzy genetycznie nie są zbyt wylewni. Gdy popatrzymy na łzy w oczach Sawasza , Demira czy kogoś innego, to serce topi się jak wosk! Scenariusze są czasami dość naiwne, ale sami przyznacie, że za każdym razem, ta naiwność pokazana jest tak, że człowiek się nie męczy , oglądając serial. Oczywiście poza....Elif!!!!

    06.11.2018 12:54
  • Julka (gość)

    Odniosę się do dwóch kwestii. Tak wiele Turczynek,głównie na wschodzie,jest nieszczęśliwych,bo wydano je za mąż nie pytając,A mężowie traktują je przedmiotowo. Nawet w tej bardziej postępowej części wiele dziewczyn zbliża się z mężem dopiero po ślubie,a więc przynajmniej część z nich jest rozczarowana. Druga kwestia, płytkość scenariuszy w wielu serialach,A poziom intelektualny aktorów ☺ Popularność i duże pieniądze dają wyłącznie seriale! Filmy fabularne to skromny dodatek. Np.Nurgul Yesiicay za rolę w "Gulperi " dostaje 150. tysięcy lir miesięcznie!

    05.11.2018 09:34
  • jola (gość)

    Ogólnie to nie obejrzalam dużo tureckich seriali,ale na podstawie tych ,które widziałam to wątki są podobne. W każdym z nich jest namietna miłość ,często też nieszczęśliwa,ukrywana,Jest rywal lub rywalka .Kochająca para łączy się pod koniec filmu.Prawie zawsze ukrywana tajemnica rodzinna lub ciąża,dziecko.Ktos jest do czegoś przymuszany,często do małżeństwa,czego nie mogę zaakceptować we współczesnym XXIw .Dziwi mnie dlaczego Turczynki akceptują takie scenariusze,myślę,że to one najczęściej są odbiorcami tych filmów?a mają ich setki,czy szukaja w nich pocieszenia ,bo same są nieszczesliwe?Po co tyle nieszczęścia,łez bohaterów?tam często płaczą mężczyźni czego nie ma w naszych serialach.No pokazaneJ miłości,namiętności,tych feromonow,ta chemia między kochankami to im zazdroszczę. Dziwię się też że Ci aktorzy akceptują takie scenariusze czasami bardzo naiwne,przecież to ludzie wykształceni. Widocznie taka jest mentalność tureckiego społeczeństwa i przepraszam nie chcę tutaj nikogo obrazić ,ze ich społeczeństwo jest gorsze od naszego.Zastanawiam się dlaczego właśnie tam jest nagrywanych tyle tego typu seriali i dużo z nich ma wielką oglądalność?

    02.11.2018 14:42
  • :) (gość)

    Zgadzam się. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić wielu sytuacji z filmów, że głupie, naiwne, nieprawdopodobne są. Tymczasem życie pisze najbardziej niewyobrażalne scenariusze . jasne, że przeginanie na pewno filmom nie służy, tylko irytuje, jak np. w osławionej Elif ;))

    02.11.2018 10:36
  • No bo... (gość)

    tak jest, że w życiu i filmie zdarzać się mogą takie sytuacje, o których się nawet filozofom nie śniło, ot co !!! i ludzie czasami się śmieją, ze w serialu głupoty pokazują, a znajdują się tacy, którzy czegoś podobnego w swoim życiu doświadczyli albo byli świadkami wśród znajomych. Tez myślę, że takie strony są od komentowania wątków, motywów i scen.

    29.10.2018 21:36
  • Klara (gość)

    No właśnie w jakich serialach chemia jest? Bo ja jak najbardziej ją tu widzę. a fora , dotyczące seriali są właśnie po to, aby komentować tę fikcję literacką proszę Gościa. Wszyscy wiedzą, że film , to fikcja, jednak oparta na rzeczywistości.

    29.10.2018 16:45
  • ...x (gość)

    A można zapytać między jakimi bohaterami serialowymi chemia jest???? Ja właśnie ją widzę w Cenie miłości, za pierwszym razem, a i za drugim oglądaniem ciary mi chodziły po plecach:) Nie miałam ich w Karaday ani w Sili czy w Ezelu ani w Meanadrach uczuć., jak również w Królowej nocy....

    29.10.2018 16:37
  • gość (gość)

    Nie roztrząsam scen w filmie, bo to fikcja literacka i tak pisana, żeby się dobrze oglądało, między Muratem a Nergul nie ma żadnej chemii ani namiętności. , dobrze grają swoje sceny i są dobrze dobrani ,a i film jest bardzo dobry.

    29.10.2018 13:22
  • Julka (gość)

    Dzisiaj Cziczek wyłożyła Szahnur o co jej chodzi i oskarżyła o dawanie złudnej nadziei. Teściowa mamiła , że Sawasz ją pokocha, gdy będzie cierpliwa...fakt, że słowa Sawasza w Vanie mocno ją zabolały. No, ale widać, że podniosła głowę tuż po wyjściu z więzienia Jawuza i nie będzie chciała oddać swojego miejsca w domu Jasemin. Będzie miała pretensję, że Jawuz ją zatrudnił, ale nie wie, że ten z premedytacją wszedł do jej firmy, chcąc się zemścić - nie tyle na Baldarach , co na Sawaszu! On jest taki sam , jak stary Moran, nie chce brudzić sobie rąk i dlatego tak manipuluje głupkowatym Mustafą! Jasemin - Nurgul jest świetnym uzupełnieniem Sawasza - Murata. Świetny , pełen namiętności duet. A teraz Nurgul możemy oglądać na TurcjaTv w doskonałym serialu "Gulperi"! Polecam, warto oglądać! jest to produkcja aktualna, zajmuje wysoką pozycję w tureckich retingach.

    23.10.2018 17:18
  • Maria (gość)

    Ja uważam że cena miłości jest super serialem a na dodtek uwielbiam Nurgul to moja ulubiona turecka aktorka