"Cena wolności" 2. sezon. Rosyjski serial kostiumowy będzie kontynuowany? Kiedy nowe odcinki?

Rosyjski serial kostiumowy pt. "Cena wolności" okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej. Produkcja z odcinka na odcinek zyskiwała coraz większą popularność, a widzowie wprost pokochali parę głównych bohaterów. Nic więc dziwnego, że zaczynają pojawiać się pytania o 2. sezon "Ceny wolności".

Multimedia

"CENA WOLNOŚCI" - 2. SEZON POWSTANIE?

Czy będzie 2. sezon "Ceny wolności"? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy widzowie, którzy pokochali historię pięknej Poliny (Tatiana Babenkowa) i Dymitra (Artiom Kryłow).

Na antenie TVP obejrzymy dalsze losy bohaterów "Ceny wolności"? Niestety nie mamy dla was dobrych wieści, ponieważ "Cena wolności" ma tylko jeden sezon, który liczy 18 odcinków. Wszystkie odcinki zostały pokazane w TVP.

"Cena wolności" powstała w 2018 roku i Rosjanie do tej pory nie zabrali się za kontynuację produkcji, co w praktyce oznacza jedno - 2. sezon "Ceny wolności" nie powstanie. Czy pod naciskiem polskich fanów coś się zmieni? Jest to wątpliwie, chociaż zapewne w sieci pojawi się wiele apeli, w których widzowie będą prosić o nakręcenie nowych odcinków.

Polina i Dymitr biorą ślub! Co jeszcze wydarzy się w finale serialu?Zobacz więcej

"CENA WOLNOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL?

Wychowanka księcia Alieksieja Gołowina, Polina, cieszy się jego sympatią i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku. Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba się jej Nikita Kazankow, syn generała. A ten oczarowany Poliną oświadcza się dziewczynie. Podczas balu zjawia się książę Siergiej, bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup. Zdenerwowany książę dostaje ataku serca.

Bliski śmierci wzywa notariusza Borysa, pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Książę na spowiedzi wyznaje ojcu Michaiłowi, że Polina jest jego córką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×