"Cena wolności". Artem Kryłow - rosyjski aktor, który zagrał ukochanego Poliny. Będzie jak Aleksiej z serialu "Zniewolona"?

Artem Kryłow to rosyjski aktor, który zagrał jedną z głównych ról w nowym serialu TVP pt. "Cena wolności". Kryłow w "Вольная Грамота" wcielił się w ukochanego Poliny. Widzowie już porównują jego postać do Aleksieja z serialu "Zniewolona". Poznajcie bliżej Artema Kryłowa, czyli serialowego Dmitrija.

Multimedia

"CENA WOLNOŚCI". KIM JEST ARTEM KRYŁOW?

Artem Kryłow urodził się 3 sierpnia 1991 w Petersburgu. Aktorstwo nie było jego marzeniem. Kryłow początkowo planował związać swoje życie z językoznawstwem. O tym, że granie sprawia mu ogromną frajdę, przekonał się w wieku 14 lat, kiedy wystąpił w popularnym w Rosji serialu dla młodzieży "OBJ 2" ("ОБЖ 2"). Po skończeniu liceum Kryłow dostał się na Akademię Sztuk Teatralnych w Petersburgu, którą ukończył w 2012 roku. Wtedy jego kariera zaczęła nabierać rozpędu.

TVP pokaże nowy rosyjski serial kostiumowy! Kiedy premiera?Zobacz więcej

W Rosji ogromną popularność przyniosła mu rola wampira w rodzimej wersji izraelskiego dramatu "Split" ("Сплит"). Kryłow z miejsca stał się bożyszczem tysięcy nastolatków. Młody aktor w 2012 roku wyreżyserował swój pierwszy krótkometrażowy film pt. "Róża" ("Роза"). Rok później został doceniony przez widzów i krytyków za rolę w filmie "Intermediary" ("Посредник").

Artem Kryłow mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilkanaście ról filmowych i telewizyjnych. Polscy widzowie już wkrótce poznają go jako Dmitrija z serialu "Cena wolności", który będzie można oglądać na TVP od 8 czerwca, od poniedziałku do środy oraz w piątek i sobotę o godz. 20.35.

ARTEM KRYŁOW W SERIALU "CENA WOLNOŚCI"

Serial "Cena wolności" porównywany jest do ukraińskiego hitu "Zniewolonej". Rosyjska produkcja opowiada bowiem podobną historię. Główną bohaterką "Ceny wolności" jest Polina Lebiediewej (Tatiana Babienkowa), wychowanki księcia Alieksieja Gołowina (Władisław Wietrow). Młoda dama korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku i jest najbardziej pożądaną partią w okolicy. Książę organizuje bal, na którym Polina może znaleźć kandydata na męża. Podczas zabawy zjawia się Siergiej (Oleg Mazurow), bratanek Gołowina — utracjusz, karciarz i hulaka. W jednej chwili sytuacja Poliny zmienia się diametralnie, a jej los od tej pory będzie niepewny...

Powstanie 3. i 4. sezon serialu! Żadan jednak żyje? W obsadzie znajdą się Polacy?Zobacz więcej

Artem Kryłow w serialu "Cena wolności" wcielił się w szlachetnego i odważnego Dmitrija. -Zrobię wszystko, by przywrócić sprawiedliwość - zapowiada w zwiastunie serialu bohater, w którego wciela się rosyjski aktor. Dmitrij jest bratem Andrieja — największego wroga księcia Alieksieja Gołowina (Władisław Wietrow), który po przejęciu jego majątku staje się właścicielem Poliny. Między Dmitrijem a Poliną szybko narodzi się uczucie. Czy razem uda im się pokonać przeciwności losu?

Postać Dmitrija z serialu "Cena wolności" do złudzenia przypomina Aleksiej z serialu "Zniewolona". Widzowie już zastanawiają się, czy bohater Artema Kryłowa podzieli los postaci białoruskiego aktora Aleksieja Jarowenko.

Katerina Kowalczuk opowiada o pracy nad "Zniewoloną", karierze w USA i... miłości do ogórków!Zobacz więcej

ARTEM KRYŁOW — ŻYCIE PRYWATNE: ŻONA, DZIECI

Rosyjski aktor jesienią 2010 roku poślubił piękną aktorkę Anastasię Niemirowską. Ich małżeństwo jednak szybko się rozpadło. Później miał romansować z Veroniką Ivashchenko i Christiną Brodską, żoną Igora Petrenko. Kiedy Christina w 2014 roku urodziła córkę, rosyjskie serwisy plotkarskie sugerowały, że ojcem dziewczynki jest właśnie Artem Kryłow. Aktor sam miał się do tego przyznać. Obecnie jest w związku z Vasiliną Oktyabrskayą. Para wychowuje razem synka, który urodził się w kwietniu 2019 roku.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Artema Kryłowa, czyli Dmitrija z serialu "Cena wolności". Uda mu się rozkochać w sobie Polki jak Aleksiejowi Jarowenko?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fil (gość)

  Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

  Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

  filmvod.pl

  Zapraszam

  04.06.2020 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×