"Cena wolności". Nowy serial w TVP to rosyjska wersja "Zniewolonej". Będzie hitem jak ukraińska produkcja?

TVP wyemituje rosyjski serial "Cena wolności", który opowiada podobną historię do hitowej ukraińskiej "Zniewolonej". Kiedy emisja "Ceny wolności"? O czym jest?

Multimedia

"Cena wolności" - rosyjski serial w TVP

Po sukcesie "Zniewolonej" TVP postanowiło dać widzom podobną produkcję. Tym razem w TVP1 będzie można oglądać rosyjski serial "Cena wolności". Produkcja emitowana będzie od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godz. 20:35.

Wychowanka księcia Alieksieja Gołowina Polina, cieszy się jego miłością i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku. Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Ten oczarowany Poliną oświadcza się jej. Podczas balu zjawia się książę Siergiej, bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup.

Nie tylko "Cena wolności"! Oto seriale podobne do ukraińskiej "Zniewolonej"Zobacz więcej

Zdenerwowany książę dostaje ataku serca. Bliski śmierci wzywa Borysa, notariusza pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Polina musi służyć w majątku, który ma nowych właścicieli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • i emisja nawet w soboty (gość)

    podczas gdy w czwartki co by się nie działo muszą być do znudzenia powtórki starych sezonów Ojca Mateusza

    28.05.2020 13:37
  • spore podobieństwo do serialu Zniewolona (gość)

    Niemniej jednak to przynajmniej coś nowego. Choć i tak mogłoby być tego jeszcze więcej zamiast ciągłych powtórek rodzimych produkcji. Powtórki jeśli już muszą być (choć moim zdaniem wcale nie, zwłaszcza gdy wszystko jest dostępne na vod) to mogą się ograniczyć do tvp seriale, tvp rozrywka czy innych tego typu kanałów. Z założenia raczej powtórkowych. Choć i one mogłyby mieć ciekawszą ofertę. Ewentualnie jest jeszcze tvp3 gdzie miejsce premier mogłyby zająć powtórki, a te premiery mogłyby być emitowane na głównych kanałach. Jednak uważam, że emisja nowych rzeczy to najlepszy pomysł. I oznaka liczenia się z widzem dlatego najlepiej byłoby zrezygnować przynajmniej z części tych powtórek na rzecz nowości.

    28.05.2020 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×