"Cena wolności" odcinek 1. Polina przyjmuje oświadczyny Nikity Kazankowa! Książę Aleksiej umiera na oczach Poliny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami premiera nowego rosyjskiego serialu kostiumowego pt. "Cena wolności". Już 1. odcinek serialu dostarczy widzom emocji! Polina przyjmuje oświadczyny Nikity Kazankowa! Książę Aleksiej umiera na oczach Poliny! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" - premiera w poniedziałek, 8 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 1. odcinku serialu "Cena wolności" wychowanka księcia Alieksieja Gołowina (Władisław Wietrow), Polina (Tatiana Babienkowa), cieszy się jego sympatią i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku.

Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba się jej Nikita Kazankow, syn generała. A ten oczarowany Poliną oświadcza się dziewczynie. Podczas balu zjawia się książę Siergiej (Oleg Mazurow), bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup.

Artem Kryłow zagrał ukochanego Poliny. Będzie jak Aleksiej z serialu "Zniewolona"?Zobacz więcej

Zdenerwowany książę dostaje ataku serca. Bliski śmierci wzywa notariusza Borysa, pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę.

Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Książę na spowiedzi wyznaje ojcu Michaiłowi, że Polina jest jego córką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×