"Cena wolności" odcinek 10. Hrabia szantażuje Polinę! Dymitr w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 10. odcinek serialu "Cena wolności". Hrabia szantażuje Polinę! Dymitr w niebezpieczeństwie! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku "Ceny wolności", bo emocji nie zabraknie!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 10 - premiera w sobotę, 20 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 10. odcinku serialu "Cena wolności" hrabia kolejny raz szantażuje Polinę (Tatiana Babenkowa). Dymitr (Artiom Kryłow) uniknie katorgi za pomoc pańszczyźnianej dziewczynie w ucieczce, jeśli ona zgodzi się na ślub ze starostą Jefimem.

Siostra Jefima ma wątpliwości odnośnie do intencji hrabiego. Dymitr namawia Polinę do ucieczki! Posłucha go?Zobacz więcej

Polina jest załamana, ale zgadza się dla dobra Dymitra. Młody hrabia próbuje nakłonić Jefima do odmowy ożenku. Dochodzi do bójki. Sytuacja dla rodziny Kreczetskich jest kompromitująca. Hrabia postanawia obrócić ślub w maskaradę.

Borys (Iwan Dobronrawow) z żoną nadal mieszkają w Petersburgu. Tania (Ksenia Razina) marzy o tym, aby być damą i bierze lekcje pisania i czytania. Borys ma dość pieniędzy i chce się wymigać z dalszej pracy dla znanego petersburskiego bandyty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×