"Cena wolności" odcinek 12. Dymitr dowiaduje się, że Polina jest córką księcia Gołowina! Borys musi uciekać z żoną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 12. odcinek rosyjskiego serialu kostiumowego pt. "Cena wolności". Dymitr dowiaduje się, że Polina jest córką księcia Gołowina! Borys musi uciekać z żoną! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 12 - premiera we wtorek, 23 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 12. odcinku serialu "Cena wolności" Kreczetski (Władisław Abaszin) nie rezygnuje z pomysłu ożenienia brata z księżniczką Nikitską (Anna Łucewa).

Dymitr (Artiom Kryłow) obiecał, że pomoże Polinie (Tatiana Babenkowa) w odzyskaniu wolności i stara się dotrzymać przysięgi. Próbuje dowiedzieć się, jak doszło do tego, że akt wyzwolenia Poliny zniknął. Wypytując ojca Michaiła, dowiaduje się, że Polina jest córką księcia Gołowina i chłopki pańszczyźnianej!

Polina ma być wydana za mąż! Pan młody zostaje aresztowany!Zobacz więcej

Tymczasem notariuszowi Borysowi (Iwan Dobronrawow) zaczyna palić się grunt pod nogami. Musi z żoną (Ksenia Razina) uciekać z Petersburga.

Dymitr dowiaduje się, że brat urządza bal, na którym ogłosi jego zaręczyny z księżniczką Katieriną. Sytuacja się komplikuje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×