"Cena wolności" odcinek 13. Dymitr w zamian za akt wyzwolenia Poliny obiecuje zaręczyć się z Katieriną! Hrabia dotrzyma słowa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 13. odcinek rosyjskiego serialu kostiumowego pt. "Cena wolności". Dymitr w zamian za akt wyzwolenia Poliny obiecuje zaręczyć się z Katieriną! Hrabia dotrzyma słowa? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 13. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 13 - premiera w środę, 24 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 13. odcinku serialu "Cena wolności" hrabia Kreczetski (Władisław Abaszin) zaprasza gości z całego powiatu na bal, na którym chce ogłosić zaręczyny swego brata z księżniczką Nikitską (Anna Łucewa). W organizacji balu hrabinie ma pomagać Polina (Tatiana Babenkowa).

Dymitr dowiaduje się, że Polina jest córką księcia Gołowina! Borys musi uciekać z żoną!Zobacz więcej

Dymitr po rozmowie z bratem obiecuje zaręczyć się z Katieriną, w zamian za akt wyzwolenia Poliny. Hrabia daje słowo, że uwolni dziewczynę, ale służącemu każe potajemnie wynająć w Jamburgu mieszkanko dla kobiety. Podsłuchała to zaufana pokojówka hrabiny Anny. Hrabina (Katharina Spiering) bierze sprawy miłostek hrabiego w swoje ręce.

Wpada Lowka Kapow. Notariusz (Iwan Dobronrawow) z żoną (Ksenia Razina) muszą uciekać i chronią się przed policją w przybytku zwanym salonem poetyckim. W zamian za mieszkanie w burdelu notariusz ma wyprostować akty darowizny otrzymane od gości przez właścicielkę salonu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×