"Cena wolności" odcinek 14. Polina postanawia uciec! Poczuła się zdradzona? Katierina zostanie skompromitowana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 14. odcinek serialu "Cena wolności". Emocje sięgają zenitu! Polina postanawia uciec! Poczuła się zdradzona? Katierina zostanie skompromitowana? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 14. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 14 - premiera w piątek, 26 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 14. odcinku serialu "Cena wolności" goście tłumnie zjeżdżają się na bal z niespodzianką, którą ma być uroczyste ogłoszenie zaręczyn Dymitra (Artiom Kryłow) z Katieriną (Anna Łucewa). Zrozpaczona i zaskoczona Polina (Tatiana Babenkowa) czuje się zdradzona przez Dymitra. Wsiada na Promyka i wyjeżdża z dworu.

Dymitr w zamian za akt wyzwolenia Poliny obiecuje zaręczyć się z Katieriną! Hrabia dotrzyma słowa?Zobacz więcej

Nocą po balu zadowolona z załatwienia sprawy Katierna nie może spać. Natyka się na hrabiego Andrieja. Doskonale się ze sobą czują i bawią. Hrabia Kreczetski dotrzymuje słowa: wystawia i poświadcza notarialnie dokument uwalniający Polinę. Nie można go jednak wręczyć, ponieważ dziewczyna zniknęła. Poszukiwania nie dają rezultatu.

Po uroczystości zaręczyn zjawia się karciany kolega księcia Siergieja, Zimin, który proponuje Dymitrowi sprzedaż listów kompromitujących Katierinę. Dymitr wyrzuca go. Katierina widzi tę scenę, domyśla się, co zaszło i sama odjeżdża. Hrabia Andriej inicjuje prywatne poszukiwania Poliny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • praszid (gość)

    można nakręcić film - serial ? Dopracowane dialogi ,wspaniała sceneria, naturalna autentyczność akcji , piękne ujęcia , przemyślane łączenie wątków itd. Wiele kosztował taki film ale tak to już jest.

    26.06.2020 16:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×