"Cena wolności" odcinek 15. Dymitr odnajduje porywaczy Poliny! Polina dowiaduje się, że hrabia Andriej próbował zgwałcić jej ciężarną matkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 15. odcinek serialu "Cena wolności". Dymitr odnajduje porywaczy Poliny! Polina dowiaduje się, że hrabia Andriej próbował zgwałcić jej ciężarną matkę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 15. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 15 - premiera w sobotę, 27 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 15. odcinku serialu "Cena wolności" Dymitr (Artiom Kryłow) poszukuje Poliny (Tatiana Babenkowa). Natrafia na ukrywających się w lesie zbiegłych chłopów, którym hrabina Anna zapłaciła za porwanie Poliny.

Polina postanawia uciec! Poczuła się zdradzona? Katierina zostanie skompromitowana?Zobacz więcej

Polina trafia do klasztoru. Tu za sprawą przeoryszy poznaje historię swojej zmarłej nie tak dawno matki. Okazuje się, że hrabia Andriej (Władisław Abaszin) goszcząc u księcia Gołowina próbował zgwałcić ciężarną matkę Poliny.

Książę przyjął swoją córkę Polinę na wychowanie, ale nie zatrzymywał matki, gdy ta postanowiła odejść do klasztoru. Polina nie wie, że jest już wolna i pragnie odnaleźć dawną przyjaciółkę, licząc, że ta okaże jej pomoc. Rusza na poszukiwania do Petersburga.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×