"Cena wolności" odcinek 16. Katierina rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem. Polina zaczyna pracować w domu uciech! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 16. odcinek serialu "Cena wolności", w którym emocji na pewno nie zabraknie! Katierina rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem. Polina zaczyna pracować w domu uciech! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 16. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 16 - premiera w poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 16. odcinku serialu "Cena wolności" hrabia Andriej (Władisław Abaszin) intensyfikuje poszukiwania Poliny (Tatiana Babenkowa). Poddani zaczynają stawiać opór hrabiemu i jego żonie. Hrabina w połogu traci dziecko.

Katierina (Anna Łucewa) oficjalnie rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem (Artiom Kryłow). Wieruszka przebywając z mamą i narzeczonym w Petersburgu próbuje odnaleźć Tatianę. Jest nieostrożna i podążając śladem Tatiany wpada w łapy bandy Lowki Kapowa. Zostaje sprzedana do domu uciech.

Dymitr odnajduje porywaczy Poliny! Polina dowiaduje się, że hrabia Andriej próbował zgwałcić jej ciężarną matkę!Zobacz więcej

Polina szukając Tatiany (Ksenia Razina) trafia do tegoż salonu poetyckiego, ale dowiaduje się, że Tatiany już tam nie ma. Przypadkowo zauważa Wieruszkę i orientując się w jakiej przyjaciółka jest sytuacji, sama zgłasza się do madame i zaczyna u niej pracować.

Hrabina (Katharina Spiering) nie wytrzymuje nerwowej atmosfery w domu i postanawia wstąpić do klasztoru. Notariusz (Iwan Dobronrawow) zostaje aresztowany i zgadza się wydać Loszkę Kapowa w zamian za wolność i nową tożsamość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×