"Cena wolności" odcinek 17. Dymitr ratuje Polinę i Wieruszkę! Odrzucona przez kochanka Tatiana popełnia samobójstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 17. i jednocześnie przedostatni odcinek serialu "Cena wolności". Dymitr ratuje Polinę i Wieruszkę! Odrzucona przez kochanka Tatiana popełnia samobójstwo! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 17. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 17 - premiera we wtorek, 30 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 17. odcinku serialu "Cena wolności" Julie pracująca w zakładzie madame pomaga uciec Wieruszce i Polinie (Tatiana Babenkowa) z salonu poetyckiego. Bandyci Kapowa ścigają je, ale nieoczekiwanie zjawia się tam Dymitr (Artiom Kryłow) i ratuje obie dziewczyny. Polina dostaje wreszcie upragniony akt uwolnienia i domyśla się jaką cenę Dymitr za to zapłacił.

Katierina rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem. Polina zaczyna pracować w domu uciech!Zobacz więcej

Borys (Iwan Dobronrawow) wydaje Kapowa policji. Tatiana (Ksenia Razina) szuka opieki u swego kochanka Gleba. Ten jednak ani myśli wiązać się z Tatianą. Zrozpaczona Tatiana rzuca się z mostu.

Wieruszka postanawia zmienić swoje życie i rozpoczyna pracę jako pomoc doktora. Hrabia Andriej (Władisław Abaszin) prowokuje pojedynek z Dymitrem i rani w nim Nikitę, który pojawił się przy tym przypadkowo.

Nikita zaczyna rozumieć, że postąpił źle i że kocha Wieruszkę. Wyznaje jej miłość, ale dowiaduje się, że Wieruszka przyjęła już oświadczyny. Katierina (Anna Łucewa) zrywa zaręczyny z Dymitrem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Franek (gość)

  Moim zdaniem odcinek nieco gorszy od poprzednich, jakby twórcy filmu chcieli szybko zakończyć serial. W odcinku tym dużo się dzieje, chyba za dużo. No i pojedynek hrabiego Andrieja z Dymitrem jest naciągany, tutaj można całkowicie stracić szacunek do Andrieja za wyzwanie swojego brata bez powodu, czy o to chodziło, żeby pokazać jego totalny upadek moralny i dodatkowo uszlachetnić już niemal świętego Dymitra?

  01.07.2020 14:17
 • hg (gość)

  Jak co

  01.07.2020 07:55
 • gu (gość)

  Noi dobrze

  01.07.2020 07:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×