"Cena wolności" odcinek 4. Polina zostaje zesłana na karę! Dymitr wchodzi w konflikt ze swoim bratem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek nowego rosyjskiego serialu kostiumowego pt. "Cena wolności". Polina zostaje zesłana na karę! Dymitr wchodzi w konflikt ze swoim bratem. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 4 - premiera w piątek, 12 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 4. odcinku serialu "Cena wolności" Hrabina przyłapuje Polinę (Tatiana Babenkowa) w bibliotece czytającą Goethego. Dziewczyna odmawia przygotowania pokoju młodemu księciu Siergiejowi Gołowinowi. Pani wysyła ją za karę do pracy przy wypalaniu węgla drzewnego.

Poniżona Polina wysłana do pracy w kuchni! Dymitr zakocha się w Polinie?Zobacz więcej

Dymitr (Artiom Kryłow) jest oburzony na brata za traktowanie Poliny, jak zwykłej dziewczyny pańszczyźnianej. Kiedy dowiaduje się, gdzie ta odbywa karę, jedzie ją ratować. Tymczasem hrabia, któremu dziewczyna od pierwszego spotkania wpadła w oko, też postanawia ją wyciągnąć z lasu. Nadarza się okazja.

Tatiana Babienkowa rozkocha w sobie Polaków? Sprawdźcie, kim jest piękna Polina z "Ceny wolności"!Zobacz więcej

Dowiaduje się, że księżniczka Nikitska, spokrewniona z samym imperatorem, jest na wydaniu. Planuje zapoznać ją z Dymitrem na polowaniu. Jego organizację zleca żonie. Hrabina zastanawia się, kto jest na tyle obyty, by mógł jej pomóc. Przypomina sobie o Polinie wychowance zmarłego księcia. Dziewczyna wraca do Gołowinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×