"Cena wolności" odcinek 7. Dymitr zakochuje się w Polinie, ale jego szczęście chcą popsuć inni! Borys zaczyna współpracować z bandytami [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek serialu "Cena wolności". Emocji ponownie nie zabraknie! Dymitr zakochuje się w Polinie, ale jego szczęście chcą popsuć inni! Borys zaczyna współpracować z bandytami Sprawdźcie, co jeszcze się wydarzy w 7. odcinku "Ceny wolności".

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 7 - premiera we wtorek, 16 czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 7. odcinku serialu "Cena wolności" brat hrabiego, Dymitr (Artiom Kryłow), kolejny raz prosi o uwolnienie Poliny (Tatiana Babenkowa). Przyjaciółka Poliny, Wiera, wciąż stara się z nią porozmawiać, ale wszystkie próby spełzają na niczym.

Książę Siergiej zostaje zamordowany! Hrabia za wszelką cenę chce zatrzymać Polinę!Zobacz więcej

Do hrabiego przyjeżdża w gości książę Nikitski z córką. Katierina manipuluje Dymitrem, żeby jak najszybciej wydać się za niego i uratować zadłużony majątek ojca. Hrabia Kreczetski widzi, że Dymitr jest zakochany w Polinie. Co wymyśli, żeby zatrzymać w majątku Polinę, a jednocześnie ożenić Dymitra z księżniczką Katieriną?

Tymczasem Borys (Iwan Dobronrawow), żeby zadowolić ukochaną Tanię (Ksenia Razina), brnie w bezprawie. Musi pracować dla znanego petersburskiego bandyty. To nie może skończyć się dobrze...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×