"Cena wolności" odcinek 8. Dymitr próbuje wyzwolić Polinę. Dziewczyna za karę ma być wydana za mąż za Jefima! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 8. odcinek serialu "Cena wolności". W nowym rosyjski serialu kostiumowym nie brakuje emocji oraz wzruszeń! Dymitr próbuje wyzwolić Polinę. Dziewczyna za karę ma być wydana za mąż za Jefima! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "Ceny wolności"!

Multimedia

"Cena wolności" odcinek 8 - premiera w środę, 17 czerwca, o godzinie 20:05 na antenie TVP1

W 8. odcinku serialu "Cena wolności" Dymitr (Artiom Kryłow) prosi brata, żeby przestał go swatać z księżniczką Nikitską. Hrabia wyjaśnia młodszemu bratu, że najważniejszy jest obowiązek wobec rodziny, a on sam dzięki temu małżeństwu ma zamiar starać się o tytuł księcia, by w przyszłości móc zarządzać całym powiatem. Księżniczka nie zraża się tym, że kawaler o nią nie dba i niestrudzenie stara się zainteresować go swoją osobą.

Dymitr zakochuje się w Polinie, ale jego szczęście chcą popsuć inni! Borys zaczyna współpracować z bandytami Zobacz więcej

Hrabia ma kłopot. Jeden ze służących widział starostę Jefima strzelającego do księcia Siergieja Golowina. Dymitr stara się sam rozwiązać sprawę wyzwolenia Poliny (Tatiana Babenkowa). Kontaktuje się z notariuszem w Jamburgu, który załatwia dziewczynie paszport, by umożliwić jej ucieczkę.

Hrabia przyłapuje Polinę na spotkaniu z Dymitrem. Postanawia wydać ją za mąż za Jefima...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×