"Cena wolności". Tatiana Babienkowa opowiada o serialu i swojej bohaterce. Co łączy ją z Poliną? Kiedy przyjedzie do Polski?

Tatiana Babienkowa to gwiazda nowego serialu emitowanego na antenie TVP1 pt. "Cena wolności". Aktorka w rozmowie z dziennikarzem "Pytania na śniadanie" opowiedziała o swojej pracy, roli Poliny o swoich marzeniach. Kiedy Tatiana Babienkowa odwiedzi Polskę? Rosyjska aktorka ma to w planach!

Multimedia

Serial "Cena wolności" zyskuje w Polsce na popularności, a wraz z nim aktorzy i aktorki, którzy występują w rosyjskiej produkcji kostiumowej. Mateusz Szymkowiak z "Pytania na śniadanie" miał szansę porozmawiać z piękną aktorką, która w "Cenie wolności" wciela się w postać Poliny.

Jak Tatiana Babienkowa wspomina swoje początki w serialu?

Pamiętam pierwsze próby,były bardzo męczące i absorbujące. Trwały wiele godzin, mieszkałam wtedy w Woroneżu więc musiałam na nie przyjeżdżać specjalnie do Moskwy. Podobał mi się jednak scenariusz i dorobek reżysera więc zdecydowałam się na ten projekt. - wyznała rosyjska aktorka.

Tatiana Babienkowa rozkocha w sobie Polaków? Sprawdźcie, kim jest piękna Polina z "Ceny wolności"!Zobacz więcej

Co Tatiana Babienkowa sądzi o serialu "Cena wolności"? Jakie przesłanie niesie dla niej ta historia?

Dla mnie to przede wszystkich historia o miłości i miłosierdziu. Musimy nieść miłosierdzie, żeby zwyciężyć, bo jeżeli odpowiadamy nienawiścią na nienawiść to nigdzie nie dojdziemy. Musimy mieć dobro w sercu.

Artem Kryłow zagrał ukochanego Poliny. Będzie jak Aleksiej z serialu "Zniewolona"?Zobacz więcej

Tatiana Babienkowa została również zapytana o to, czy w jakimś stopniu przypomina serialową Polinę. Okazuje się, że tak!

Mogę powiedzieć, że jesteśmy podobne. Każda rola, która gram to część mnie, z Poliną łączy mnie pasja - obie jeździmy konno. Ta pasja narodziła się wraz z rozpoczęciem zdjęć do serialu. Musiałam nauczyć się jeździć, na dodatek w siodle z XIX wieku, w którym kobieta jedzie bokiem.

Aktorka w rozmowie z dziennikarzem "Pytania na śniadanie" przyznała również, że marzy o tym, aby odwiedzić Polskę. Chciałaby przyjechać m.in. do Oświęcimia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×