Cerekwicka ciągle czeka na właściwego faceta

I pomyśleć, że gdyby nie występ w Szansie na sukces, Kasia Cerekwicka przywracałaby do życia konie mechaniczne, jako mechanik samochodowy w Koszalinie.

Multimedia

Tak, tak Kochani. Pewnie tego nie wiece, ale z wykształcenia Cerekwicka jest mechanikiem samochodowym. I właśnie w swoim rodzinnym mieście, Koszalinie ukończyła technikum samochodowe. Jednak inna kariera była jej pisana. Po udziale i wygranej w programie Elżbiety Skrętkowskiej rozpoczęła się muzyczna przygoda Kasi, która po wielu sukcesach trwa do dzisiaj. Sukces za sukcesem. Jednak w życiu prywatnym Cerekwickiej nie jest już tak różowo, jak w tym zawodowym. Od czasu do czasu prasa donosi o jej kolejnych rozstaniach. Ona sama jednak ciągle wierzy, że znajdzie tego, jedynego faceta, z którym stworzy normalny dom.

W rozmowie z tygodnikiem Na Żywo Cerekwicka opowiedziała o facetach.

  • Nigdy nie miałam związków na tak zwaną “zakładkę". Nie rozumiem kobiet, które po rozstaniu natychmiast znajdują nowego partnera. Nie mieści mi się w głowie, jak można być z kimś “bo samej mi się nudzi" czy “nie umiem żyć bez faceta". Mam koleżanki, które płaczą w domu, że “są same, a ludzie prorokują, że zostaną starymi pannami!". Nie rozumiem tego. Nie szukam ideału, ale nic na siłę. Muszę się zaangażować uczuciowo, by móc zacząć budować przyszłość: dom, dzieci?

A właśnie, dzieci …?

  • Nie mam na razie takiej potrzeby. Pewnie pojawi się dopiero, gdy znajdę odpowiedniego mężczyznę. Znam kobiety, w których chęć posiadania dziecka wzbudzili właśnie odpowiedni faceci. Sądzę, że wcześniej czy później i ze mną tak się stanie. A jak nie, to adoptuję dziecko.

Czytaj także: Kasia Cerekwicka nie zna się na samochodach Marzy o dziecku Odwołała ślub!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×