Cezary Pazura mówi o trwałych związkach!

Cezary Pazura

Multimedia

Pomyślałby kto …

Czarek w rozmowie z Faktem opowiedział, jak spędzi święta. Oczywiście tradycyjnie w gronie najbliższej rodziny. Ale z tego świątecznego wywiadu dowiedzieliśmy się jeszcze czegoś.

Mianowicie Cezary Pazura, ten sam, który w tym roku poślubił swoją (trzecią z kolei) żonę Edytę, wysunął tezę na temat rozstań w związkach. Szydło wyszło przy okazji rozmowy o Mikołaju i prezencie dla jego małej kilkumiesięcznej córeczki Amelki.

*To będą pierwsze święta pańskiej malutkiej córeczki Amelii. Przebierze się pan za Świętego Mikołaja? Cezary Pazura: Nie, jest jeszcze za mała. Myśleliśmy o tym, ale nie skojarzy, o co chodzi. Nawet z prezentem nie wiadomo, co i jak, ale na pewno coś fajnego dostanie. Ona ma już tyle rzeczy. Zresztą ja wychodzę z założenia, że teraz dzieci w ogóle mają za dużo rzeczy, zabawek i nie mają więzi. Kiedyś człowiek miał jedną zabawkę, to miał z nią więź, przywiązywał się do tego i to też kształtowało osobowość. A teraz dzieci nie przywiązują się do zabawek, a potem w przyszłości to się na nich też odbija, bo się nie przywiązują do ludzi i nie ma trwałych związków. Teraz wszystko jest tańsze, dzieciaki mają, co chcą.*

No cóż, chyba Pazura najlepiej wie o czym mówi.

Czytaj także: Pazura naśmiewa się z byłej żony!? Żona Pazury chwali różnicę wieku w związku! Pazura próbuje się odmłodzić Jest kolejnym ptaszkiem w klatce!?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×