Cezary Pazura pozywa "Super Express" za nagie zdjęcia z wakacji

W piątek "Super Express" opublikował materiał ze zdjęciami z rodzinnych wakacji Cezarego Pazury. Na zdjęciach znalazł się nagi aktor, który już zapowiedział podjęcie kroków prawnych.

Multimedia

Materiał o wypoczynku Cezarego Pazury na terenie jego prywatnej posiadłości, w "Super Expressie" znalazł się w dodatku "Gwiazdy". Jego zapowiedź - z gołymi pośladkami aktora - znalazła się jednak na pierwszej stronie gazety.

CZYTAJ TAKŻE: CEZARY PAZURA: AKTOR NIE POWINIEN WTRĄCAĆ SIĘ W POLITYKĘ [WIDEO] EDYTA PAZURA MENEDŻERKĄ MĘŻA. "DAJCIE MI SZANSĘ, LUDZIE!" [WIDEO]

  • To, co zrobił "Super Express:, jest skandaliczne i niesmaczne. Nasz pełnomocnik przygotowuje pozew przeciwko wydawcy i w poniedziałek zostanie on złożony w sądzie - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Edyta Pazura, żona i menedżerka Cezarego Pazury.

Problemem jest bowiem, nie tyle opublikowanie roznegliżowanych zdjęć aktora, co nagie fotografie córki pary. - Do tego nie zasłonięto jej twarzy, co jest przecież obowiązkowe. My bardzo dbamy o anonimowość naszych dzieci, nigdy nie występowaliśmy z nimi w prasie - wyjaśniła Edyta Pazura.

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    A mnie próbowali zwabić na zakup garów , czy pan P coś na ten temat wie?

    19.07.2014 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×