cezary żak

"Miodowe lata". Cezary Żak ma spore kłopoty! Mocno rozzłościł też swoich fanów! Nie darują mu tego?

Cezary Żak majówki 2022 nie będzie wspominał zbyt dobrze. Chyba nie spodziewał się, w jakie kłopoty może wpaść... paląc na swojej działce odpady. Fotoreporterzy "Super Expressu" udokumentowali, jak aktor pali odpady, a gęsty dym uprzykrzał odpoczynek jego sąsiadom. Teraz sprawą zajęła się policja! Do tego, mocno rozzłościł fanów "Miodowych lat"!

11.05.2022Miodowe lata

Rodziny na ekranie. Katarzyna i Cezary Żakowie, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Tomasz Oświeciński z córką Mają i inni

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

26.03.2022Ranking

"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"

Katarzyna i Cezary Żakowie są jednym z lepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach podkreślali swoją miłość do siebie i niezwykłe porozumienie, jakie ich łączy oraz podobne poczucie humoru. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 r. Jak wspomina aktorka, już na etapie ślubu było wesoło - gdy przyszło do przysięgi, Katarzyna Żak zaczęła się śmiać!

14.03.2022Ranczo

"Receptura". Agnieszka Więdłocha, Cezary Żak, Joanna Brodzik i Joanna Jarmołowicz zdradzają tajemnice swoich postaci. Kto nas jeszcze zaskoczy?

Za nami kilka odcinków serialu „Receptura”. To, że znamy już opowiadaną historię, nie znaczy, że rozgryźliśmy wszystkich postaci. W obsadzie nowej produkcji stacji TVN możemy zobaczyć m.in. Agnieszkę Więdłochę, Cezarego Żaka, Joannę Brodzik, Joannę Jarmołowicz. To właśnie oni powiedzieli nam więcej o swoich bohaterach. Kto nas jeszcze zaskoczy?

20.09.2021Receptura

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×