Chajzer, Jędrzejczak, Klich i Witkowski w "Ugotowanych" [ZDJĘCIA]

W specjalnych odcinkach nowej odsłony programu "Ugotowani" pojawią się Filip Chajzer, Otylia Jędrzejczak, Kasia Klich i Michał Witkowski.

Multimedia

W tygodniu 3-6 listopada TVN wyemituje specjalne odcinki programu "Ugotowani", w których obiad przygotowywać będą osoby znane. Jako pierwszy gotować będzie Filip Chajzer. Dziennikarz przygotuje m.in. "świńskie zabawy przy brandy", a także "malinowy orgazm".

W kolejnych dniach gospodarzami będą Otylia Jędrzejczak, Michał Witkowski i Kasia Klich. Na stołach pojawią się m.in. "królewicz w tarapatach", "diabelski młyn", "carskie marzenie", "strączek, palma, korzeń – lepiej być nie może" oraz "śliczny indeks glikemiczny". Na ostatniej kolacji okaże się, czyje potrawy smakowały najbardziej. Zwycięzca kulinarnej rywalizacji swoją wygraną przeznaczy na cel charytatywny.

Dodatkowo, podczas spotkania u Filipa odbędzie się trudny test na tolerancję. Przekonamy się kto będzie musiał przeprosić świnkę, a kto powinien popracować nad swoją "stylówą". Po kolacji u Otylii dowiemy się kto jest hipochondrykiem, a kto ma rozrysowaną mapę swojego życia. Podczas wieczoru u Michała Witkowskiego ktoś dostanie prezent reprezentujący tradycyjne polskie wartości, a ktoś inny będzie musiał zmierzyć się z próbą zamachu na swoje własne życie… Z kolei kolacja u Kasi Klich nakłoni gwiazdy do osobistych zwierzeń.

“Ugotowani” emitowani są w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20:50. W każdą niedzielę oglądać można odcinek "the best of" - od 19 października nadawany on będzie o godz. 18:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×